Příspěvky uživatele „g-beret“

« 1 2 3 4 5 6 7 »

Re: kvalita?

Nemyslim si, že peníze z reklamy pokryjí nějakým výraznějším způsobem náklady na provoz. Lamer je spíš nadšeneckej projekt, takže návštěvnost je důležitá z jinýho důvodu. Kdyby totiž klesla, hrozí, že autoři ztratí motivaci projekt dál vyvíjet. Tohle je aspoň moje zkušenost, páč proč bych se měl desítky hodin mordovat nad novým systémem? Denní návštěvnost mám nějakých 100 návštěv (nikoliv UIP!) a z toho polovina tam vleze omylem. To i blogííísky EMO idiotů maj víc.

Re: 33 pro ,14 proti...Vidím špatn...

Já neřikam, aby dávali jenom plusy. Nicméně udělal jsem si menší statistiku: V posledních padesáti schválených citací byly jen 3 posvěcený od moderátorů. No já ti nevim, ale kdyby schvalovali citace jen moderátoři timhle způsobem, přestal bych sem chodit (a možná bych nebyl sám), páč by přibejvaly rychlostí zhruba jedna za tejden (těch padesát citací zde přibilo za 24 dní, z toho 3 schválený moderátorama).

Re: 33 pro ,14 proti...Vidím špatn...

Oni tady taky rozhodujou moderátoři? A já myslel, že ta položka "Schvalování moderátorů" je jen automaticky generovaný číslo, který dává jen mínusy a aby se neřeklo, tak jednou za čas hodí generátor náhodných čísel i nějaký to plus.

Re: PC sa samo zapne po nahodeni p...

Na starých ATčkách celkem běžný chování. Je ale pravda, že to už dneska asi moc lidí nepoužívá. Možná se vyjádřil nepřesně a označením "PC" myslel monitor.

Re: .....

Tohle jsem našel na několika školních počítačích - http://img18.imageshack.us/img18/9806/heslacoll02it2.png

Re: taky jsem

Ventily je třeba opravdu přidat, dvoutakt má sání a výfuk realizovanej jinak.

To jsem rád, že nejsem jedinej...

To jsem rád, že nejsem jedinej takovej blbec...
To mi jednou takhle nehrály repráky. Postupoval jsem systematicky:
kontrolovat hlasitosti v "mixéru" - stále nešlo
kontrola zapojení kabliků v pc - všechno v pořádku, zvuk nejde
instalace nejnovějších driverů - všechno proběhlo bez problémů, zvuk nejde
No, a pak jsem je zapnul...

Re: vtipný?

Formuluju tu větu trošku jinak:
To, že se ti to nezdá vtipný, ještě neznamená, že to sem nepatří.

Citace jsou schvalovány dost demokratickým způsobem, tzn. že většině se citace zdála při nejmenším úsměvná, proto tvůj názor, že to neni vtipný a nepatří to sem je pouze tvůj subjektivní. Většina tu citaci zkrátka na lamera chce/chtěla.

Re: vtipný?

To, že to ty nepobíráš, ještě neznamená, že to sem nepatří.

Re: XD

Jistě. Pětkou frézou. :D

« 1 2 3 4 5 6 7 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8111 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.