Příspěvky uživatele „Zelvi“

Taky jsem říkala, že kvůli tomu...

Taky jsem říkala, že kvůli tomu debilovi už nebudu hrát WoW (ne že bysme se seznámili tam, ale přivedl mě k němu)... no to si mě nakonec stejnak přitáhlo zpátky. :D

Re: Slováci, simvás, "povysavam...

I když... když si vezmu, kolik na talířkách občas zůstává drobečků, tak by se možná fakt vyplatilo je vysát a nesplachovat to do odpadu.
A procházka z chobotnicí? Když by pro ni sehnal prostředí... já bych třeba šla na procházku se skákavkou. (Arachnofobici neklikat.) http://40.media.tumblr.com/03a2e242e29a1e8f8e5cd9bd305280af/tumblr_mq9x73KclP1qzfsnio5_1280.jpg

Slováci, simvás, "povysavam riad...

Slováci, simvás, "povysavam riady" má ještě nějakej jinej překlad, nebo fakt chtěl vysávat nádobí?

Re: klavesnica

Ale když jsme byli v Dojčlandu, tak jsem nevěděla, jak napsat zavináč, shiftalt jsem tenkrát ještě neznala (nebo jim to tam nefungovalo, už nevim), numerická klávesnice nebyla, takže jsem si horko těžko otevřela seznam a kopírovala si tam písmenka z článků, abych si mohla vyhledat a pak zkopírovat "zavináč". (Když jsem do jejich dojčgůglu zadala zavinac, i když jsem dala google.cz, tak mi to samo nic použitelnýho nenašlo.)

Re: klavesnica

Cajk. Můj netbook je italskýho původu, takže některý klávesy má přelepený. (Nějak mě nenapadlo se při vybírání dívat na tohle, kor na těch pidifotkách na netu.) Želbohu insert, delete, prtsc a tak přelepit "zapomněli", takže když tam něco takovýho potřebuju použít, je to vždycky jak rébus. (Není to zas tak často, takže si to nepamatuju.)

Re: Inu proč ne, bratránek se jm...

Jinak když jsem chodila do ZUŠky, tak tam jedna učitelka byla Hviezdoslava Přinesdomů.... to jméno mě strašně fascinovalo.

Re: Inu proč ne, bratránek se jm...

Still better than Julie Gaia Poupětová.

Re: Inu proč ne, bratránek se jm...

Se mi nezdá, kdejsme i nasejmena mi tvrdí, že nic takovýho neexistuje.
(Ale je fajn, že existuje jedna Dárka, budu se moct přejmenovat.)

Inu proč ne, bratránek se jmenuj...

Inu proč ne, bratránek se jmenuje Štěpán podle Štěpána Šafránka z Básníků...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.