Příspěvky uživatele „Zelvi“

Re: o

Not sure if sarcasm...

Musíš na ten čas najet myší.

Výraz. V IM. To jste měli zapn...

Výraz.
V IM.
To jste měli zapnutou webku, nebo to poznáš ze smajlíků, nebo co?

Re: Cumim na to

Náhradní doprava za nejezdící metro. :D :D Asi tím, že jsem naštěstí žádnou takovou zatím nemusela použít (i když včera jsem od toho byla kousíček - další nahlášená bomba na Hlaváku a já měla mít původně schůzku tam), tak mi to taky nedocvaklo.

Re: He?

Já vám to řeknu takhle, pánové. Kamarádka ze mě a z hrocha prej málem dostala cukrovku, takže by to sedělo na to cukrů cukrů. Ale ne, pravděpodobně by to bylo heh nebo hh. [:

Re: Tohle se dá celkem lehce změ...

Však já neříkám, že tam musí dojít přímo k sexu (ostatně na to bych ani neměla žaludek, když jsem zadaná). Jen... pár líbaček a tak je podle mě celkem v pohodě.

Re: Tohle se dá celkem lehce změ...

Já vim. Já jen řikám, že se z friendzonu dá dostat. (Minimálně někam k friends with benefits - a ne, sovo, to fakt nemířim na tebe. [: )

Tohle se dá celkem lehce změnit,...

Tohle se dá celkem lehce změnit, když vám (jakožto tý holce) přeskočí.

Re: SW

Né, nebudou.

Re: pointa

Jako jo, ale mně to znechutili u bejvalýho, protože tam k tomu vždycky byla ještě hora mrkve a ještě čehosi... a mně zelenina, kor tepelně upravená, prostě nejede.

Re: pointa

Já bych teda psa nesnědla. Stejně jako jsem odmítla sníst jehněčí klobásky a stejně jako bych nejradši nejedla kravičky (i když tam je to proto, že mi to maso nechutná). Kuřátka jsou taky roztomilý, ale na to mi moc chutnaj, králíka... fajn, když to musí bejt (taky mi moc nejede), ale jehněčí nebo psí maso prostě ne.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.