Příspěvky uživatele „Dryft“

« 1 2 3 4 5 6 »

Re: 20 rumů? Litr rumu každej? To by...

Zrovna tito chlápci u mě pijou jenom malý panáky (jsem hospodskej).. tzn, že každej vypil skoro půl litra. K tomu vypili 6 piv... ale jako...zažil jsem tu, že třeba ženská vypila víc jak litr rumu a byla naprosto v klidu :-D.

Zřejmě neznáš reklamu na T-Mobil...

Zřejmě neznáš reklamu na T-Mobile. Nejde o tu sms, ale o tu reakci na ni.

Re: Tohle bylo v nekterem Maximu

no...možná podobný..tohle je moje včerejší diskuze na facebooku z mé hospody...

Re: já chápu lhaní, taky lžu, ale to...

představ si, že začneš vykládat historku, která tobě příjde zajímavá..uprostřed zjistíš, že pro ostatní asi tak zajímavá nebude...a tak si tam domyslíš nějakou perlu, abys to trochu opepřil...všichni to dělají..někdy si to pouze neuvědomují...a tak vznikají drby :-)

Re: ?

Vuvuzela je africký lidový hudební nástroj, který byl dříve používán k vzájemnému svolávání občanů. Je to roh, dnes obvykle vyráběný z plastu a přibližně metr dlouhý který používají fotbaloví fanoušci z Jihoafrické republiky. Při fouknutí vydává hluboký monotónní zvuk přirovnávaný k slonímu troubení nebo včelímu či vosímu roji.

Vuvuzely, které byly víceméně regionální záležitostí, se staly významným tématem zpravodajství hlavně díky světovému šampionátu ve fotbale v Jihoafrické republice. Znamenaly nový prvek v oblasti skupinového fandění desetitisíců diváků. Na nepříjemné hlasité troubení si stěžovali někteří nejihoafričtí hráči, trenéři, diváci i fanoušci při zápasech Mistrovství světa ve fotbale 2010.

Re: Mne raz v restauracio-krcme odmi...

řidičský průkaz není průkazem totožnosti...pro alkohol se tedy musíš prokázat občanským průkazem nebo pasem ;)

Re: Počkat, kdo je ten holohlavej ná...

právě jsem se chtěl zeptat na to samé :-D

já jsem s volbama spokojenej......

já jsem s volbama spokojenej... :-) ale i tak dávám plusko...

Re: Ten formát jsem nepochopil,

ale no tak..proč tak kriticky? je to chytlavé...i když plusko si to nezaslouží...

škoda toho komentáře...ale i tak...

škoda toho komentáře...ale i tak to plusko dám...ačkoliv si myslím, že to slečna řekla schválně.. ;)

« 1 2 3 4 5 6 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.