Příspěvky uživatele „Michi“

dneska nie je problem mat legalny win

kedze ho davaju ku kazdemu novemu compu... a popularne netbooky ani nemaju cdromku, takze kto sa nechce hrat s robenim bootflashky (co sa na nahodenie inej verzie winu neoplati, linuxak to samozrejme spravi), tak si tam necha ten legalny a neda si nelegalny len preto aby bol ubercool

Re:

mozme skusit minusovat az kym autori nevtipnych citacii neexploduju

wtf?

jedina veta ktorej rozumiem je 1., a aj to je riedne retardovana otazka...

3. veta WTF?
komentar WTF????

Re: hmm

a pre rypalov, ktori by zacali argumentovat tym, ze Maria ma krestansky vyznam, tak je sama, tak preco je Maros ten isty den ako Martin, ale Martina je iny den?

hmm.

aspon by som si nemusel pamatat, kto ma kedy narodeniny, bolo by to v kalendari....
a konecne by aspon niekto spravil normalny kalendar, kde by boli muzske a zenske ekvivalenty v ten isty den
(napr. nechapem, preco je Maria sama, a Mario je ten isty den ako Drahomira a Sara...)

Re: upload

ked nahravas vela malych suborov na starsiu flashku, tak je to normalne... ak mas este v dalsom porte strcenu kameru a streamujes...

na druhej strane ani 18MBps nie je nerealne ked mas lepsiu flashku a zapisujes na nu velke subory (len tak namatkovo namatkovo CFkarta http://www.alza.sk/vysokorychlostni-compact-flash-16gb-d84551.htm alebo FlashDisk http://www.alza.sk/corsair-voyager-gtr-32gb-d164423.htm)

este je otazka, ci mysleli kb/mb alebo kB/MB, kedze kazdy pise nieco ine... ale tipujem ze kB/MB, pretoze vacsina softov to pise v tychto jednotkach

...

chlast a hulenie nie je pre deti...

WTF????????

jedina pointa ktoru tam vidim po pol hodine rozmyslania (ano, som v robote a nemam nic lepsie na praci) je asi takato:

9:00 <Bajt> cau, daj tie fotky na FB
10:00 <Bajt> si tu?
11:00 <Bajt> hej vole!!
12:00 <Bajt> chces vidiet pecko?
12:01 <iči> jj
12:02 <Bajt> haha dostal som ta; daj tie fotky na FB

v tom pripade je ta citacia ale fakt nahovno napisana...
ak to nema takuto pointu, tak je to cele na hovno

Re: Nesesmillníš

to bude tym, ze extrawurst tam dal dve L

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2682 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 9 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 32 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 38 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.