Příspěvky uživatele „Ptolemaios“

Re: Myslel mě

tak to nevim v jakým žiješ světě, zkoušel jsi to někdy? ani u Nokie v ofiko servisu ti NIKDY neuznají telefon, který nemá příslušný product code (= nemá češtinu, = je ze zahraničí), musíš reklamaci řešit přes dodavatele od kterýho jsi to koupil.. proto si moc lidí (vědomě) nekupuje šedivky, sice jsou o 2, o 3 tisíce levnější, ale jakmile se něco posere, musíš to poslat klidně třeba do Austrálie, v Česku se to nevyřeší.. ale já jsem zapomněl, v Číně se prodávají Nokie s češtinou na každým rohu :D :D

Re: Myslel mě

ty vole ale o tom já se bavím! to sou tzv. šedivky.. takže když si koupíš telefon z Číny, tak tam máš normálně češtinu a potvrzený záruční list v češtině?

Re: Myslel mě

u prodejce jako jakýho? myslíš, že když si dovezeš Nokii z Číny s čínským firmwarem a product codem a tady si to přehraješ tak v servisu na to nepřijdou? nebo tam půjdeš s komplet čínským telefonem a budeš říkat "neumim šesky" ?

Re: Nemyslel třeba wolfking warrior?...

nebo rovnou Wolfgang warrior že :D

Re: Dneska je tedy sklizeň

jo je úroda.. to bude asi tím trochu hezčím počasím dneska, všichni vylézají ze svých brlohů :D

Re: Myslel mě

chceš mi říct, že když si koupíš z Číny Nokii tak ti ji tady zdarma opraví v záruce?

lenost odkládat, ale když máš př...

lenost odkládat, ale když máš přidat "citaci" na lamera tak na to máš energie fůru.. příště až budeš mít zase tolik energie, přemísti radši ty knihy a papíry

kratší verze stačila, takhle zby...

kratší verze stačila, takhle zbytečně plýtváme mínusy, ikdyž jich pořád zbývá dost :)

Re: Vy nemáte ve městě takové ty zvu...

vynikající starý ale nedoceněný vtip :)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 9 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 32 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.