Příspěvky uživatele „Zelvi“

Re: Zase hláška naformátovaná ja...

Třeba chtěl zakrejt, že se v těch jízdních řádech taky nevyzná, případně kdyby ještě chtěli přestupovat nebo něco.
A v tý kuchyni přece byla i jeho manželka, to mu nemohla něco říct ta, když už ne děti? (No jo, mám urejpanou náladu, pardon.)

Re: Zase hláška naformátovaná ja...

Já vám nevim, mě to vůbec nepobavilo.
1) Proč mu někdo z tý kuchyně nedošel něco říct?
2) Proč ten týpek tu holku odtáhnul? Je to jen porno, ne sekání hlav.

Re: Zase hláška naformátovaná ja...

Takže řikáš, že má cenu to číst? Je to tak prasácký, že se mi nechce.

Re: Sice to bude možná offtopic,...

Já v poslední době čím dál víc nesnášim jak tv, tak rádio. Samý blbý kecy a maximálně jednou za čas nějaká dobrá písnička. Jako kulisu mám streamy z twitche nebo tytrubky.

Joo, technici... bych taky uměla...

Joo, technici... bych taky uměla, tuhle nám jeden přišel na vinotéku zapojit switch a za ani ne 10 minut prácičky, kterou bych zvládla taky (kdyby mi někdo ráčil říct), si řek o dvě stovky.

Mno, mně se tuhle stalo, že jsem...

Mno, mně se tuhle stalo, že jsem ségře chtěla ukázat obrázek kriplstromu, a na nějaký x-tý stránce na mě vyskočila moje vlastní fotka. (A to nejsem youtuber ani nic.)

Re: Hláška při prázdné frontě

A to já mám zase frontu ráda. Když je to nějakej šťavnatej materiál, hrozí diskuze, což znamená víc zábavy.

Re: já se zasmál +

Na mě si, sovo, nepřijdeš, tydlencty vypínače byly ještě nedávno u prarodičů (teda možná je tam maj doteď, to si nejsem jistá) v některejch místnostech.

A jo, ono by ten blbost na tom zvonku asi šlo vycvaknout, ale riskovat, že se to nějak zlomí nebo něco? (A jestli se ti nelíbí spojení třech rodů, tak máš smůlu.) A víš co, sem nikdo nechodí, protože se sem nevejde. :D (Případně nenajde cestu od nádraží, a to už je pak zbytečný mit označenej zvonek, když potřebuje doprovod.) A když nám vezli skříň, tak volali na mobil.

Re: já se zasmál +

Mno a my máme zvonek označenej jménem předchozího nájemce, lebo je to ještě takovej ten prastarej, kde se to nedá jen tak vyměnit, a lepky na tom pořádně nedržej. Což o to, nikdo zvanej k nám nechodí, problém je, když zvoní někdo cizí. To dycky předstírám, že neslyšim, protože co mi tady má kdo zvonit.

Kategorie


Přihlášení


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 1648 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 1953 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2304 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2509 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 2724 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

nakopnuta_sova
před 56 dny

K hlášce #61614

Re: Jeste ze

nakopnuta_sova
před 56 dny

K hlášce #61614

Re: Jeste ze

nakopnuta_sova
před 130 dny

K hlášce #61614

Re: mínus

nakopnuta_sova
před 130 dny

K hlášce #61614

Re: A pan <a> je mentálně zaosta

nakopnuta_sova
před 130 dny

K hlášce #45804

Re: Akorát ten komentář. Nejsme


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2025 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.