Příspěvky uživatele „Madmistress“

Re: noooo

Ja nevim, co kdyz si proste dela jen srandu? To "můžu se zeptat na něco,co mě hodně trápí?Nevím si rady." mi prijde takovy satiricky...

Nicmene me se proste nelibi ten posledni radek... Jak byla myslena citace, to je koneckoncu fuk, ale "OMFG ty jsi lama" se mi hnusi uz od pohledu, i kdyby to byla sebevetsi pravda. Smrdi mi z toho machrovani.

Huh

Minus... Ale kdyby na svete byli samy metrosexualove tak jsem panna do konce zivota :-D

mohl to zkratit...

Mohl to zkratit na
"cely den beham jak kokot tam a zpatky, byl jsem trikrat na policajtech pro technicak"
<b> čo si jaky roztžity zasa :D
<a> neštvi ma, ty si mi behala po rozume =D
<a> ježiiis do pi*e, ja si variiiiim parky

Nicmene by to stejne nebylo o mnoho vtipnejsi, jen by si to precetlo vic lidi. Minus

Re: noooo

Kdyby to nechtel kradeny tak vi, ze se to bude muset nekde koupit, ne? :D Btw ja nevim, ale me se to noobovani a lamovani nejak nelibi. Z kazdyho podobnyho prispevku vyplyne, ze jeden neco nevi, tak je lama, a druhej super uber mega borec, kterej sezral vsechnu moudrost sveta :)

Vic se mi libi citace podobne tehle, kde nekdo machruje a pak je za vola - TO je to tiz typicky noob :) http://lamer.cz/quotes/show/26297

Re: No dobře. Zrovna tahle citace ...

No hustý rozhodně IT není a co je kb/s ví dneska i Franta Vomáčka z vidlákova.

Re: tiez ma zarazilo ze "slovenska...

no a co kdyz jsme to nepochopili a ona si v prvni chvili neuvedomila, ze my rikame brambory? Potom by comment daval smysl

Ehm...

No ja nevim... nak se mi to nezda a pointa je predvidatelna :/

Dneska je mozny vsechno

Vsak je normalni ze se treba ty preoperovany zensky co si necala organy zensky a jinak je chlap narodilo dite... A oni napisou do novin ze "Muz porodil"... Aby je v dnesni pseudohumanisticky spolecnosti nenarknul, ze nerespektujou jeho sexualitu a urazej jeho muzstvi :-D

Re: dej si facku...

Boze, vzdyt je to vypipany... To prece neni sprosty... Ja kdyz pisu podobny slova do chatu taky pisu treba p***... Je to takovy to "domysli si sprosty slovo"

Re: Zajímavý...

Ale vzdyt nikdo neni rad kdyz vidi svy bejvaly s nekym, kdyz je to jeste cerstvy... A kdo rika ze jo tak keca.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online

Somin

Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.