Příspěvky uživatele „Michi“

Re: akoze cely vtip je v tom ze nani...

nie, vtip je v tom, ze zmenili otazky, a studenti su v riti. takych by som strielal (studentov, co sa takym sposobom ucia, ze sa nabilia spravne odpovede na minulorocny test; aj ucitelov (to si ani nedovolim pouzit slovo "pedagogov", lebo na tom nie je zdaleka nic pedagogicke), ktori take skusky robia a de facto to umoznuju)

bla

pravdepodobne nejaky jeho kamarat si z neho robi prdel (ehm, v kontexte hlasky mozno nie najvhodnejsie zvoleny slovny zvrat, ale tak co uz :))

anna

to uz lepsia je Ikea Anna
( http://www.ikea.com/us/en/ , hore vedla "search" je klikatko "ask anna", mozte si pokecat )

Re: Cítil bych se pěkně trapně,...

podla urovne toho "vtipu" tipujem, ze on ma tak 12, takze ona moze mat tiez asi tak

Re: Cítil bych se pěkně trapně,...

to si viem predstavit tu zmatenost, ked si uvedomis, kolko ludi ti uz ten smajlik napisalo, a teraz nevies, ako to mysleli

tldr -

too long, DID read it anyway, pointa neprisla

plus

sice nejako vela skratiek, ktorym nerozumiem, ale presne mi to pripomina postup pri instalacii SailFinu (FIITkari vedia)

Re: Líbí se mi, jak všichni zúčastně...

ak to podozrievas z gumovitosti, tak si vsimni, ze on pise smajliky s "-" a ona bez

Re: Tady mi něco uniká - osvítí...

hmmm :D som si uvedomil teraz, ze som napisal "ona", ale nikde tam nie je napisane, ze <obchod> je predavacke zenskeho pohlavia :) ale napriek tomu som presvedceny, ze je to ona (chlap by bol bud dost mudry na to, aby sa to nespytal, alebo by mal dost na salame, aby sa to nespytal. zena by bola bud dost mudra aby sa to nespytala, alebo dost usluzna aby sa to spytala, co sa aj stalo :P)

Re: Tady mi něco uniká - osvítí mě n...

asi ked maju piaty diel, tak asi prvy uz musel byt vydany davno pred tym... a ona sa hopyta, ci si tym je isty, ze uz vysiel...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 9 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 32 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.