Příspěvky uživatele „ChuckNorris“

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Whaaat?

Dotu jsem párkrát hrál, ale co to meleš vořechu?
Tohle mi vážně hlava nebere.

Re: Blaste, to že jsem autor citace,...

Hláška mi přijde trošku kaučuková (nebo z čeho se dělají medvídci?), ale dal jsem plus. Jinak používej zelenou šipečku a radši si neobhajuj svoji hlášku. Autoři co si obhajujou svoje hlášky většinou potom dostanou mínus. A s tím počítej že na tebe budou lidi na internetu protivní a nadávat ti.

Re: sorry

Buď seš tak blbej, nebo to jenom hraješ. Prosím řekni že to jenom hraješ, jinak tě budu asi muset zabít.

Re: WTF? by nejen já

Já pochopil cos chtěl tímhle říct. Ale že mi to zabralo chvilku. Příště se vyjadřuj trošku normálně ;) . Jinak nechápu co se ti může zdát na téhle citaci vtipnýho, že bys ju musel postovat. To už mám vtipnější rozmluvy se zdí.

fuj

Ne, ne, ne tohle fakt ne. Tahle citace me prinutila brecet. Jak nekdo muze myslet ze tohle je vtipny? Ten clovek musi mit zaporny skore na IQ a to mu jeste nejaky body pridavam.

sakra

A sakra já tam četl "I VY SE MŮŽETE STÁT DÁRCEM DROG". Přišlo mi to trošku divný noo.

Re: Matematicky?

A bylo ho nejmíň 3x tolik co teď. Teď má plastovej obal na vzduch a najdeš tam párátko na kterým je troška ledu.

Re: Hlasitý smích

No nevím jak u vás, ale u nás máme ISIC ty můžeme použít i v KB jako normální platební kartu....

Re: Solární elektrárny jsou zlo!...

Ne-e studená fúze je nejčistší.

Re: Já si vystačím s Pikachu. Te...

Pff já mám pokémona co se jmenuje Chuck Norris, zkus ho přeprat ;)
Ještě jsem chtěl napsat urážku tomu "týpkovi", ale potom jsem si uvědomil že by jsme se zase začali hádat a já bych si musel obout kovbojský boty a dojít si pro něj osobně a v tomhle horku se mi vážně nechce nic dělat.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online

ignotus

Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.