Příspěvky uživatele „Deneb“

Re: Chvilku sem myslel, že je La...

To není tak špatný nápad. Ale já si ani nedám jeden celý jogurt. Jen tak pětinu...

(Nebojte, nejsem anorektička, máma mi přivezla dva kilové kyblíky jogurtů z mého rodného městečka, je tam výborná mlékárna. :-))

Re: Škoda té armády mínusů, mně

Ne, ale harddisk, CD mechaniku, grafickou kartu atd. bys dostal rozpižlané lupenkovou pilkou na takovéhle puzzle. :-D

Re: Hláška je blbá a bez vtipu,...

OK, pro detailisty: med a slivovici přidáváme až po schladnutí na teplotu zvanou už-by-se-to-skoro-dalo-pít.

Re: No k popukání

Ach tak, já zas měla za to, že je to ten skřítek ze Snu noci svatojánské...

Hláška je blbá a bez vtipu, ale...

Hláška je blbá a bez vtipu, ale je v ní zrnko pravdy - slivovice fakt pomáhá. Recept od kamaráda zní: zalij hrstku nastrouhaného zázvoru horkou vodou, přidej lžíci medu, vymačkej půl citronu a dolej slivovicí. Jestli tě při pití nebrní až za ušima, něčeho bylo málo... :-D
Dlužno ovšem říct, že to zabírá stokrát líp než všechny předražené tablety a sirupy z lékárny.

Re: No k popukání

Na popkorn nemám chuť od té doby, co mi v mikrovlnce začal doutnat. Nějak po tom zážitku nemám chuť zkoušet, jestli za to mohl levný nekvalitní popkorn nebo levná nekvalitní mikrovlnka...

Škoda té armády mínusů, mně osob...

Škoda té armády mínusů, mně osobně to přijde jako dokonalá lameřina. No... rozhodně lepší než aktuálně úspěšné nohy v cementu. :-/

Re: Říkejte mi bar-bar, nicméně není...

Je, ale to se nemusí vylučovat s vokálním provedením. Sice jsem na Youtube "nejvokálnější" verzi našla hvízdanou (i to je haluz, doporučuju: http://www.youtube.com/watch?v=egtWAaSfqq4 ), ale skupina jako Mošny by to určitě zvládla i odzpívat, roztomilá je třeba jejich verze Tureckého pochodu: http://www.youtube.com/watch?v=dFlzCaQcIq8

Re: Hledá se ftip v týhle citaci...

Doufám, že má ta vaše pekárna protidětské zabezpečení. Takové zapečené klíče s mobilem a ohryzkem jablka... No, asi bych nepřišla ochutnat. ;-D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.