Příspěvky uživatele „tsal“

« 1 2 3 4 5 6 »

Komentář byl vtipný. Škoda jen,...

Komentář byl vtipný. Škoda jen, že vtip měla obsahovat citace.

Ne každá debata s idiotem je vti...

Ne každá debata s idiotem je vtipná.

Re: Je vtip v tom, že oba mluvěj...

Já sama při internetových rozhovorech používám smajly témeř za každou větou. Vzhledem k tomu, že velmi často používám nadsázku a ironii, je to pro druhou stranu skvělý indikátor toho, co myslím jako vtip a co je myšleno smrtelně vážně. Když smajl chybí, je lépe se držet zpátky. V živé komunikaci by se to rozlišilo podle výrazu a hlasu, ale v písemné to jde hůř.
A stejně tak to používají i moji přátelé, přičemž si nemyslím, že bychom byli nesvéprávní jedinci nebo puberťáci (tuto etapu již máme úspěšně za sebou). Jak jsi sám psal, smajlíci neovlivní obsah a formu promluvy, takže chyba není v nich. Chyba je ve výši (případně níži) inteligence komunikujících. A proto ten zdejší boj proti nim nechápu.

Re: Je vtip v tom, že oba mluvěj jak...

Jednou mi možná dojde, proč jsou smajlové v internetové NEFORMÁLNÍ komunikaci tak strašné zlo...

Re: Přesně... Kvejgáři... :D :D :D N...

Kdyby ta hláška o tupé ženské byla v takhle stupidní formě, byly by reakce stejné. Stále by sis totiž na někom honil vlastní ego ;)

Re: Jo no... Asocialové zavislí pouz...

Not being too mainstream is already too mainstream, zlato, tak tu přestaň dělat kinga. Když se ti FB nelíbí, nelez na něj. Konec problému. Jenže to bys pak asi neměl co vyprávět a nad koho se povyšovat, že?

Re: Z čeho se skládá hém end éégz? :...

Přijdu si jako idiot, že mi nedošlo dřív, z čeho to je odvozené... xD

Re: Statistika

A mě by zajímalo, kolik zhrzených autorů si myslí, že když je jejich hláška neúspěšná, je to vinou publika, nikoliv hlášky samé...

Re: Tady někdo nezná rozdíl mezi por...

Tak pokud očekával normální seriál a zběžně to prolítl přes Google, tak se mohl splést.

« 1 2 3 4 5 6 »

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.