Příspěvky uživatele „Rimmer“

Re: -

Ano. Tak vtipny preklep uz jsem tu dlouho evidel. Pardon *nevidel xDxDXDXDXDxDDD

Re: Jo, to je tak...

No nevim, jestli nevinne... Podle me, to chtel napsat takhle dvojsmyslne. Kdyz ti holka rekne "Vyliz mi pekac", tak te asi taky hned nenapadne, ze chce abys prisel k ni domu a vylizal pekac, od tvarohoveho kolace... Jinak citace "-" dvojsmyslu tu uz je spousta a tenhle rozhodne nepatri mezi ty, ktere by prekvapily necim novym.

boze.

Uz dost tech bajecnych steru!!! A nebo to aspon nehazejte sem,ale vychloubejte se s tim a smejte se tomu se svymi kamarady, ktere to jiste pobavi. Nezapomente u toho pobaveni pouzivat "xD xD xD"

kristova hnáto!!!

Nemuzu tomu uverit!! Kdy se konecne zastavi tenhle kolotoc plny dobrodruzstvi a taju, jako je houska v lednici. Vzdyt ty jsi posunul adrenalin do uplne novych, doted neprozkoumanych rozmeru. Pokazde kdyz si prectu tvoji citaci, tak se mi rozbusi srdce, vyskoci slzy a strachuji se o zdravi housky.

Re: ..

Jak vis, ze neni i ted sam? Nikde neni psano, ze ma ten sex s nim.

:D

Boze to je picovina:D Ale stejne -...Prece nebudu plusovat kazdy blaboleni:)

no a co s tim?

To je sice fajn, ze urazel tvoje zname, ale co my s tim mame delat? Zavolat Paroubkovi, aby prijel pomoct nebo co? Nebo si se chtel jen vytahnout, jak si ho bezvadne setrel?

...

A dal? to "xD" to je co za znak? To je znak pro "pokracovani priste"? Nebo pro "tato citace je totalne o hovne"?

Re: .

Ja si musim rejpnout... Ty me strasne bavis kluku:D Nejdriv si hrajes na tvrdaka... ses setren. Pak si myslis, jak si vsechny skvele setrel kdyz si napsal, ze mame IQ v zapornych hodnotach kdyz se smejem tomulhe... ses setren. A ted ses ve stadiu, kdy se rozcilujes, vsechny posilas do prdele a nadavas vsude kolem sebe:D Ja se bavim. Co prijde dal? Zacnes vyhrozovat, ze si nas najdes a rozbijes hubu nebo podobna drsnarna? o.O :-* btw. Kokomrd. ma peknou lamu, rozhodne lepsi nez ta tvoje:-*

Kategorie


Přihlášení


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 1601 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 1906 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2257 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2462 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 2677 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

nakopnuta_sova
před 9 dny

K hlášce #61614

Re: Jeste ze

nakopnuta_sova
před 9 dny

K hlášce #61614

Re: Jeste ze

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #61614

Re: mínus

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #61614

Re: A pan <a> je mentálně zaosta

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #45804

Re: Akorát ten komentář. Nejsme


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2025 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.