Příspěvky uživatele „Bubu“

Re: škola

Proč Bible? co třeba proto, že je to naprosto převažující náboženství(aspoň co se našeho území týká) a tudíž máš největší šanci že se s ním setkáš. A to se týká celé Evropy a Ameriky. Pokud se chceš učit Korán padej do Asie;)

Re: "-"

Tak jestli máš takový problém býti čechem, tak vypadni do Rakouska. Takového spoluobčana nechci. Já jsem hrdý že jsem čechem a komu se to nelíbí, ať mi...

Re: "-"

to je fakt, 300 let útlaku(od 1620), vykořistování, ničení památek...to fakt stálo za to to udržet;) A jsem sakra rád že máme češtinu, němčina stojí jako jazyk fakt za hov*o, vemte si například kolik česky psaných lit. památek bychom už nikdy neslyšeli tak jak to autor zamýšlel, protože česky by nikdo neuměl...

"-"

ztratily jsme moře ale získali svobodu vy blbci

Re: škola

Gymnásium Valašské Meziříčí/1. ročník/Září, Říjen/Český Jazyk ...Tehdy jsme probírali starověkou literaturu a Bibli jsme probírali zvlášť důkladně a základy jsme znát museli. A i když nejsem věřící, tak s tím souhlasím, protože ať už Bůh existuje či ne, tak základy Bible bychom měli znát(imho).

"-"

když nikdo není po ruce, co třeba ta ruka? :)

"-"

!!!GRATULUJI!!!
Právě touto citací jsi změnil rovnováhu mezi Citacemi o "těch kokotech" a ostatníma. Díky tobě jsou teď "kokoti" v převaze!!!
Pro získání odměny udej svou adresu a o zbytek se postará Výkonný výbor pro ciatce kokotské z týmu Lamer.cz!!!

Re: muzu ti poslat facku?

no nevim, já bych si na autorovi radší vyzkoušel to druhé ;)

Re: Co blbnete všichni?...

můžeš to zkusit ale pokud to neuděláš pro jednu část lamera tak a druhou onak, tak nedostaneš žádné výsledky;)

Re: pozaduji aby se do registraci ...

navrhuji nastříkat na dům "LAMER"

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.