Příspěvky uživatele „Teramon“

Re: opet, dalsi, pro me zcela po...

Vždycky mě zajímalo, co mu říkal režisér, když mu vysvětloval roli - „No prostě většinu času budeš někde stát a tvářit se drsně, občas významně pozdvihneš obočí a pokývneš jo a když to bude hodně dramatické, řekneš větu o maximálně 5 slovech. Jasné? Jo nezapomeň se pořád tvářit drsně.“

Re: Předpokládám 2#

Herdek, teď mám kvůli Vám další existenciální krizi. Tento měsíc už druhou, ta první byla, když jsem si přečetla Zpěv vznešeného a zjistila, že jsem hloupější než Ardžuna.

Re: Hm, a zkoušeli jste někdy hr...

X, O, trojúhelník, hvězdička, sněhulák.

Re: Občas si přeju, abych mohla

Mně už vyhrožovala pokérovaná dvoumetrová gorila tolikrát... Při pohledu na seznam mých FB přátel (který se z 89% kryje se seznamem RL přátel) jsem totiž zjistila, že ten popis sedí na víc než 50% pánů v seznamu.

A to já mám kamarádku, která pan...

A to já mám kamarádku, která panu taxikáři snědla bagetu.

Re: Předpokládám 2#

Micha, o těch velkých lidech jsem viděla pořad na Discovery, časově to nezařadím, ale v podstatě tam říkali, že to byla slepá vývojová větev, protože ti jedinci narůstali do takových rozměrů, že se v Africe přehřívali. Naopak v jihovýchodní Asii zase byli trapsličí lidé, co měřili kolem metru. Jen nevím, proč by to mělo popírat evoluci. To, že to není tak jednoduché, jako na obrázku opice - narovnaná opice - míň chlupatá opice - člověk je celkem jasné, že to nešlo takhle pěkně lineárně, i když je možné, že se to tak učí.

Kategorie


Přihlášení


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 1603 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 1908 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2258 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2464 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 2679 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

nakopnuta_sova
před 10 dny

K hlášce #61614

Re: Jeste ze

nakopnuta_sova
před 10 dny

K hlášce #61614

Re: Jeste ze

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #61614

Re: mínus

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #61614

Re: A pan <a> je mentálně zaosta

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #45804

Re: Akorát ten komentář. Nejsme


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2025 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.