Příspěvky uživatele „Zelvi“

Já se bála, že když si vytáhnu v...

Já se bála, že když si vytáhnu válku růží, tak místo Lancaster řeknu Lannister.
A přítel není schopnej zapamatovat si Poea a Wildea (nebo bez těch éček?). Až se mnou bude zase mluvit, tak mu budu muset říct, že Havran je pták, ptáci dělaj hovínka, hovínka jsou poo... Snad mu to pomůže.

A jinak OT: Já tu maturitu udělala! Takže děkuji za podporu u předchozích příspěvků a dejte si za mě panáka. [:

Re: Mit hlad, tak tě asi pošlu d...

Jojo, já vím, tuhle jsem nad tím uvažovala. [: VŠ se už předem děsim. Každopádně děkuju. [:

Mit hlad, tak tě asi pošlu do pr...

Mit hlad, tak tě asi pošlu do prdele...
Ale už jsem z učení se na maturitu tak zoufalá, že mě to rozesmálo.

Re: Má být vtipné, že češtinářka...

Nedělaly se tam přijímačky OSP, což pro mě bylo jedno z důležitých kritérií. A teď se biju do hlavy, že jsem nestihla poslat přihlášku někam, kde sice berou jen 30 lidí a navíc je to v úplně jiným městě, než potřebuju, ale bylo by to užitečnější. Kdyžtak příští rok, no.

Re: Má být vtipné, že češtinářka...

Úvahu o feminismu. [: Moje oblíbený téma, popsala jsem 5 stránek a skončila 10 minut před vypršením časovýho limitu.

Re: Má být vtipné, že češtinářka neu...

Když čtu nářky na obtížnost maturity, tak lituju, že jsem letošní maturant. Jestli se někdy dostanu k pohovoru do práce, určitě mě odbydou se slovy "Vy jste z toho ročníku, co nezná Jidáše, Vás nechceme." (A to jestli je tam proto, že jdu na "velmi perspektivní a užitečný obor". Tedy jdu v případě, že mě vezmou, ale to je zas další věc, žeáno.)
Podotýkám, že autory na přiřazování jsme nestihli probrat, ale i bez ohledu na tyhle úlohy by to i průměrnej středoškolák měl dát naprosto s klidem. Sice ne na jedničku nebo dvojku, ale měl by.

Re: Může existovat něco, jako ak...

Přesně.
I když u mě s tím má možná něco společnýho i to, že je mi blbě z hladu a nervů.

Re: No a co jako? Já chci sex a

Proč mě to nepřekvapuje. [: A to spíš ani nebyla seznamka, to bylo spíš něco jako... pozvánka na gang-bang, podle ohlasů. €:

Re: No a co jako? Já chci sex a taky...

Asi jsem ještě měla dodat, že jsem šťastně zadaná, že? [: (A vážně šťastně, jen jsme se rozhodli, že před maturitou se neuvidíme moc často, protože to bysme se naučili možná tak... pár nových poloh.)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7386 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 17 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.