Detail hlášky #8136

<nahy_dc> omfg ja sem idiot
<nahy_dc> vidim simpsnovy
<nahy_dc> dil ze `sila telnetu`
<nahy_dc> tak to stahnu
<nahy_dc> a vona to je `sila talentu` :D

Komentář: zeby degenerace? :)

Informace o hlášce

Datum přidání: 3. 8. 2007
Kategorie: Hlášky
Autor: darkcraft (38 hlášek)
Hlasování: Harys, aalfred, chylex, Hammer, Jehudo, blueW200, ScOrPiOn9, -TooM-, Danik02, Acorp, saft, nOObiCZek, Nevermore, love--sucks, Kogaku, petya, dave5000, w3m, OpaGe, Martincz, Danny991, Cejda, simpanz21, czHONAN, Orlan, Wery, Danol, jerzi, Mirator, Deefik, Se7h, ubozak, popik34, incucu, wary, Denebola, Goues, DMRaper, wegas, qwertzuio, Slay, Lucius007, SkyHaven, abouttabs, Tazzrius, Fetrimo, Bety888, Pajusa, Witek, stenli, tomikdvorak, McBobr, DMDave92, corwin_x, Thab, Groove, Severina, dwander, simply_v, kecal_op, AMD, Pajasas, pitufo, Liman, Herda, link-in-man, PatchmaN, czKarlos, skeblik, Reiki, 3wl4k, fifik87, Morv, Snake, soustruh, lerra, Sha-a-kaa, DragoonX, Baegus, Pardio, zgrossl, bosorka, Sobosss, KaMilka, gensilver47, barney33, kevin365, DARTHPraetorian, Ondruch, domvala, yackiee, Thran, Fatal1t, Derevin, Tolsimir, Cinvor, SidiusM, horry, JerichoBM, Wimpo, Matesss, jfk, mmenie, Apophis, jksdf, nepoveda, Trny, Gorkil_the_goblin_king, jewmi, Lugi, Euriass, Kanniy, Rupikulko, Metodej, Melian, polikit, Remetak, zzuzi, vasek004, Nekromancer, freaky_tomato, If-if, Radek9, Lemra, Lei, Dri0m, freferg, Wreis, bkbosorka1, herodes555, spiderpig, Lida79, ciakval, Eriq, Eveni, ipek007, Zweistein25, Gego, Waco, Winters, rendlik, Hrosik97, kocicak, Ozzy, Bart, Kethryn, Renee, tommander, PavlinII, Bazim, Gobledon, Hamagen, vinczenzo, profa, jurda, tocra, Marcus7, Cubis, ScH0ll_kIll3r, zelvak, vaevictis, Marty008cz, Lorandel, Michi, Neuromancer, Deianeira, Einhasad, _CJ_, Sejsel, Rimmoncze, Beerius, AsciiWolf, Elisabetha, killercat, WellBloud89, bradl3y, anezkaceska, DakuHonoo, psychous3, Dejf21, Danad, Kreveta, Kwisatz_Haderach, Kapitan, fatalixi, Foxtrot, Trigger, Imzadi, Elgurth, Georgo10, GorTavaro, mrMys, Spiffyk, Finer5950, Somin 467 pro a Tinnarr, beorn, Scartty, Marzineez, Wrynn, MoiJe, Los, klida, deemarc, zakolu, CIMBI, Niika69, teye, chicken1, dorry, yannush, Mysharr, Lamer666, Asriel, repley, Mackie, wailord, lentiilka, crooty, theodora, tristaver, Moneta, balone, kollma, odiiin, robdrak, queeny31, p858, DaUr, staflik, albona, Lucisu, Lee1503, hAssassin, STFU, hasahm, TomEF, bukanyr, lilo, karlosnet, brumla, shitcool, Maty991, Ejmin, Hroner, kbtmichal, PinkFOX, DJ307, Spire, smrduty_kojot, Miguel, Finarfin, Notie, pavelnop, Cassidy, JainaProudmoor, despy, Georgo, HateMePls, Keeehi, aewin_cz, Milhauzz18, kuras, calexman, Altair, matrix17, FrenkyB, anela, Vincent, Hans, kapriiik, scarlaxx, Zelvi, kalolu, Aelin, Stickman, Schade105, Piitr, BearPeter, ladys91, Metis, ReadyHC, Mari05, n3olin3, Metzgermeister, Komunard, piol, joocker, Goodlike, CarpeNoctem, hafi, Annacerv, JackSwigert, Coolak, BMJackal
183 proti
V oblíbených: Žádný uživatel
Oblíbenost: 68,27 %
Stav: Má kladné skóre

Diskuze

16:31
Leinad: Cože
silhouette
jaká síla Talnetu, talnet je taky v Simsonech?
Come shall ten well bload? Ten well bload shall when blaight yatchman.
01:21
Dornacgove: Re: Cože
Dornacgove
ještě jednou is to přečti
Winter is coming.
08:57
Leinad: Re: Cože
silhouette
Jasný, narážím na to, že je ještě trošku více podobných slov.
Come shall ten well bload? Ten well bload shall when blaight yatchman.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7385 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online

ignotus

Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2030 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2335 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 50 minutami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 15 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.