Detail hlášky #72786

<a> vubec nejlepsi je kdyz komunita vzroste z nuly na jedna
<a> to se zvetsi nekonecnekrat
<a> takovy narust proste nejde trumfnout
<a> takze vlastne nema smysl se do jakekoliv komunity pridavat
<a> protoze existujici komunity jsou z definice za svym zenitem

Informace o hlášce

Datum přidání: 14. 5. 2014
Kategorie: Hlášky
Autor: yaccz (12 hlášek)
Hlasování: krpajda, Flame, Hanach80, reuef, Chopper911, VitJirman, roni, elvellon, Komunard, davidt, ciakval, Foxtrot, Beerius, stastnypremysl, KorYi, rionka 16 pro a vooten, Zuza-chan, Coolak, hater, mhx47, Blanch, peanutka, vasek004, Sousuke_, bender123, piol, Bilskernir, CindyChambell, Najte, robdrak, wegas, Apophis, lennyd, Edu, MartinezZ, arxarios, Zelvi, Dovi, Blast, Einherjar, Brambor, Matesss, chachan, Juggernaut, Sed, zelvak, ErrorJoe, PikoPirat, Frostys, freaky_tomato, Darik, Atanono, Tutanken, PSK, SmallMongoose, mala_mys, While, Hal9000, drtikol, Wabbit, Maty991, x800, Sobosss, subzero, sevenjetc, Hammer, sasagin, Alf, Slim2, Dyfer, kudli, razden, Rimmoncze, Suril, xkox, nevim333, SkyHaven, Smrsta, Chosen, krutoslav, Ripper, Bellatrix, baffiak, PetrK, vinczenzo, logout, Natsumii, Nevermore, Stickman, Schade105, takylama, kidli, cacadore, honeybw, PL75, Bzaba, ZdenekH123, Schmeeczko, Remixxx, Deianeira, Moskva, DanBlack, zgrossl, MINiOn, hasahm, crooty, LosFilipos, starbuck, CarpeNoctem, tristaver, MistrBuBak, toop, togi, HOLAS, kapoka, Kriz22, smrduty_kojot, CrazzYdiot, SkweerookL, izzi_cz, soustruh, Lorandel, Kurosawy, jurda, Vrchov, Vincent, Cercly, Imzadi, pute, Flad, Rupreecht, kyrmon, czHONAN, Vevoda_Wolf, Cejda, Allka, Rimmer, suah, Komaar, oprs, naituf, Tinnarr, rain, kbtmichal, tubler, Markuus, horusqo, h0das, Witek, Sniclman, majlos91, belisek, pavelnop, Puni, GRIF, Edgarix, sebastian_hardie, TidO, mrMys, killercat
145 proti
V oblíbených: Žádný uživatel
Oblíbenost: 6,21 %
Stav: Má záporné skóre

Diskuze

06:37
madbaker: Tak to mi hlava nebere, lec s ho...
madbaker
Tak to mi hlava nebere, lec s hodnocenim pockam, az sem nekdo hodi nejakou napovedu, jako treba jak to chapat, v cem spociva vtip a tak...
09:26
PSK: Re: Tak to mi hlava nebere, lec...
PSK
Jde o rozvahu na téma procentuálního nárůstu. Z logiky věci vyplývá, že když máš skupinu 20ti lidí a jeden se přidá, tak dojde k 5% nárůstu (počet nových členů, děleno počtem stávajících členů, krát 100. (1 / 20 x 100 = 5)).
Když ale má skupina 0 členů a jeden se přidá, tak dojde k nárůstu (Limita kdy počet členů se blíží nule... 1 / počet členů x 100 = +nekonečno) - a tento procentuální nárůst pochopitelně nejde trumfnout. Každopádně mínus.
10:49
Teramon: Re: Tak to mi hlava nebere, lec
Teramon
*skupinu 20 lidí
Ze zbytečných komentářů se mi ježí chlupy. Včetně těch na chlupech.
12:25
Satan__666: Re: Tak to mi hlava nebere, lec
silhouette
skupinu dvacet lidí
Kdybys začal opici krmit a dal jí tablet, nikdy ze stromu nesleze.
10:10
subzero: Komunikace?
subzero
Super, že ses pochlubil s touto hlubokou myšlenkou, ale příště nezapomeň na <b>, chrlícího smajlíky a nevěřícné průpovídky. Pak to totiž bude vypadat o trochu méně jako kravina, kterou někdo vymyslel ve škole a musel se s ní pochlubit na alíkovi, fejsbůku a samozřejmě taky tady. Ovšem i tak to bude na minus.
15:19
Kapitan: Vypadá to, že <a> nepochopil sta...
Kapitan
Vypadá to, že <a> nepochopil statistiku, což by nebyla ostuda, kdyby se s tím nechlubil na lamerovi.
When you are dead, you don't know that you are dead. It is difficult only for the others. It is the same when you are stupid.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.