Detail hlášky #69346

<B> čest
<A> cest
<B> zahraješ? za chvilu?
<a> tak jo :D
<b> ok :D
<b> jaky maš lvl vubec ?D:
<a> Nečekaně 30? :D
<b> nečekaně :D že mě to nenapadlo dív když sem nehral půl roku ais :d
<a> ja ted valim pořád :D
<B> (7:46): aha :D dame 5-ku?
<A> (7:46): jestli máš 3 holky :D

Komentář: Aneb normalni povidani v lolku

Informace o hlášce

Datum přidání: 22. 10. 2012
Kategorie: Hlášky
Autor: Darkal (1 hláška)
Hlasování: Rocker-Tialk, Eurostoxx, mazlus, Sellina 4 pro a jing-jang, Heriel, Somme, Akemi4, Sed, popik34, Wlk, Dyfer, Sha-a-kaa, Eskymak, Coolak, Ondruch, cacadore, vilg, Finarfin, Rimmer, HateMePls, HOLAS, Juggernaut, Stickman, Dovi, Schmeeczko, Ripper, Hombre, Harys, izzi_cz, MallBare, Maty991, smrduty_kojot, Bendom, Chosen, Artifox, jiripudil, Kriz22, Komaar, wailord, Rupreecht, ESESEL, lerra, d3us, shine, bradl3y, sg_sysel, DanBlack, hasa, Yukina, Deneb, Schade105, Diplomat, Micha, Moskva, Lorandel, kudli, killercat, dachel, Alf, frlo, Hammer, sea, mala_mys, bosorka, DanDan, lilo, Herda, Foo_Fighter, Matesss, yannush, janson, alaqella, Markuus, zelvak, ReadyHC, Somzmeteny, TheFlyingman, kbtmichal, crooty, Mishar, Cejda, harpel, robbo99, KaseO, peca, razden, queeny31, Kogaku, soustruh, Neuromancer, arxarios, theSlayer, CIMBI, CrazzYdiot, Najte, serminator, Somik, Flame, ajwn, GRIF, honeybw, Dx, cha4ser, tipsy, Brambor, DarthOptimus, jozovec, Einherjar, toop, Stevie, millcEK, suah, Tutanken, Lolek95, iTom, Petr640, Loxcom, sevenjetc, Lorddreath, hmmc, mhx47, Notie, Kolouch, B3CrAZy, lennyd, FrenkyB, puki, Milda90, WellBloud89, kuras, Sotna[A], SkyHaven, YDraigGoch, PHiLiPZ, Frostys, ErrorJoe, Remixxx, matrix17, xjack, krutoslav, Zuzabejda, chernobyl, Koriss, niiemand, Bzaba, Ejmin, doombo, Slim2, Cureman, majlos91, sliwowitz, Suerte, xkox, nwkt, Altair, Vincent, Araziel, pute, chachan, elvellon, MistrBuBak, naituf, scarlaxx, jurda, Bublinka, horusqo, Renee, steinham, Kacos, emkac, Sousuke_, drtikol, borekj, ZdenekH123, tristaver, CarpeNoctem, Rukof, Blast, Zelvi, Flyer, Daysi, Faloleen, sparasis, vasek004, SantuS, gebik, Venca68, symon6, peanutka, Witek, vinczenzo, mdonaat, TolSinion, pavelnop, genevieve, Puni, TheOnek, celerek, DaveCZ, carmine11, Blanch, hanes87, Edgarix, MessY
200 proti
V oblíbených: Žádný uživatel
Oblíbenost: 0,77 %
Stav: Má záporné skóre

Diskuze

20:03
himself: Ale tak poslední dva řádky mi hn...
silhouette
Ale tak poslední dva řádky mi hnuly koutkem (nahoru). Zbytek včetně časů a smajlíků tam být nemusel
Toto je podpis
21:11
d3us: Námět na vylepšení lamer.cz
silhouette
Přidat "hall of shame" pro idioty, kteří si nepřečtou ani těch pár řádek textu před vložením hlášky.
21:18
ESESEL: Re: Námět na vylepšení lamer.cz
ESESEL
Kdo by tam chodil???
JOHN MAY LIVES | You're the most basic of jokes.
21:40
killercat: Re: Námět na vylepšení lamer.cz
silhouette
Určitě mraky lidí. Na talent show (je fuk kde se vysílají) se stejně většina lidí dívá spíš na ty loosery než na opravdové talenty.
Kill them all and let God sort them out.
22:05
donny: Mile deti! "Normalni povidani" t...
donny
Mile deti! "Normalni povidani" tady NIKOHO nezajima. My se tu chcem pobavit.
Viz není zkratka, je to rozkazovací způsob slovesa vidět. Holt = inu, hold = poklona.
13:51
HonzaRez: A který
silhouette
z nich je ten Lolek?

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 22 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.