Detail hlášky #67322

<a> Tak mi na tu zprávu napsala: "Nechovám k tobě žádné sympatije.
<b> Trubka, nestojí ti za to. Ani neumí napsat správně slovo simpatye.
<b> sympatyje*
<b> simpatie*
<b> no prostě to slovo!

Informace o hlášce

Datum přidání: 31. 1. 2012
Kategorie: Hlášky
Autor: hlaskomat (4 hlášky)
Hlasování: Hroner, TmaSvetlo, razden, Stek, taraHAVO, lanc, shadowinek, romannet, Rudla, Shubol, Crix, Dzejna, Schade105, Rocker-Tialk, mkraty, spike09, Milda90, Ghulas, makii, wegas 19 pro a Lorandel, alaqella, rain, ZdenekH123, w3m, Remetak, iNs3cT, BlastFX, zelvak, romanpazout, Neuromancer, mecakar, Niah, Renee, mhx47, Diplomat, smrduty_kojot, def84, DeathsDream, Micha, trepka, tristaver, tik-tak-cz, Dovi, bratix, matess7, Altair, queeny31, DrBrain, Smrsta, Tikov, ilus, Ondruch, Tceld, Schmeeczko, TheCorrimation, Dx, Alf, vooten, Rimmer, hasahm, SinceIwasSuperhero, DivkaHromu, MistrBuBak, Kogaku, nitram1234, monica03, CrazzYdiot, kebec, cha4ser, perfect, MartinezZ, suah, sheninho, Notie, Cureman, kudli, Somme, izzi_cz, Kawka, riddick09, Einherjar, Rupreecht, HateMePls, vasek004, hmmc, Atanono, Marcus7, ubozak, sevenjetc, Chosen, Hammer, WolfCZ, vinczenzo, freaky_tomato, bubhak, Emperor, Sha-a-kaa, DAran, selmi, Markuus, Harys, SkyHaven, Blast, Tutanken, mismas, scarlaxx, peanutka, Dyfer, Maty991, speedy89, chearius, Trny, Cernunnos, arxarios, chachan, bosorka, bender123, Bendom, pan_Inkognito, PikoPirat, YDraigGoch, Ripper, redog, lennyd, wax07, ErrorJoe, ReginaPhalange, Keeehi, Ejmin, angie-metalbee, chernobyl, DMRaper, gebik, sliwowitz, Goodlike, Potkanice, Scr1899, Foo_Fighter, Petr640, Toblakai, ententeak, SmallMongoose, batduck, kidli, Ryom4, miloso, kecal_op, Nadneseny, krutoslav, kapoka, kuras, Faloleen, SPOK, Crazy_Ivan, Matesss, t-fuse, frlo, Sotna[A], Kriz22, Coolak, Universal, emkac, Filek, TolSinion, RAF47903, Witek, jiripudil, soustruh, broty, Zuza-chan, yannush, Yukina, Myrdin, Fabe, DarkAngel, kbtmichal, Danny991, sparasis, M4rtin, cacadore, filom3n, grysom, Blanch, Draky, Meer, barney33, HOLAS, Gasert, popik34, robbo99, Moskva, 8laz3r, zgrossl, PetrK, Januska, JackSwigert, Najte, bradl3y, user1234n, Sed, SantuS, GRIF, Kaissy, Marsian, Somzmeteny, Puni, lentiilka, genevieve, millcEK, FrenkyB, MessY
192 proti
V oblíbených: Žádný uživatel
Oblíbenost: 5,84 %
Stav: Má záporné skóre

Diskuze

00:06
TheCorrimation: Ty cizí termity jsou peklo
TheCorrimation
Ty cizí termity jsou peklo.
Ubanánovat! To je ono. Banán je měkký, bude to humánní.
00:31
Najte: Re: Ty cizí termity jsou peklo
silhouette
zajisté si myslel termixy, že?
01:11
Matess91: Re: Ty cizí termity jsou peklo
Matess91
Myslel termýny idiote!
"Jen dvě věci jsou nekonečné, vesmír a lidská hloupost.. s tím prvním si ovšem nejsem tak jistý" Albert Einstein
01:16
Rimmer: Re: Ty cizí termity jsou peklo
Rimmer
http://media.tumblr.com/tumblr_lwjjvgVNct1qbcq69.png
Seznam zhrzených autorů: http://www.doodle.com/vgwv5qr5qwyf9hf3
01:25
Matess91: Re: Ty cizí termity jsou peklo
Matess91
http://cache.ohinternet.com/images/thumb/7/73/JeanLucPicardFacepalm.jpg/618px-JeanLucPicardFacepalm.jpg
"Jen dvě věci jsou nekonečné, vesmír a lidská hloupost.. s tím prvním si ovšem nejsem tak jistý" Albert Einstein
10:31
Rimmer: Re: Ty cizí termity jsou peklo
Rimmer
http://dl.dropbox.com/u/32155648/1327164925635.png
Seznam zhrzených autorů: http://www.doodle.com/vgwv5qr5qwyf9hf3
13:36
Najte: Re: Ty cizí termity jsou peklo
silhouette
*termistory ?
14:31
Araoth: Prostě používat cizí termity je
Araoth
Prostě používat cizí termity je velké rizoto, protože pokud v tom člověk není suterénní, tak potom vypadá jako decibel...
Folklóry - "utfg" 80x, "ajťák" 93x, "neuvěříš" 173x, "blondýna" 201x, "no comment" 230x, "zabil" 244x, , "na lamer/a" 937x
15:15
YDraigGoch: Re: Prostě používat cizí termity...
YDraigGoch
Jo a navíc se mu to může vrátit jako buzerant... já cizorodé termixy používám jen když jsem v exemplární konvici, aby z toho nebyl nějaký fax pas!
Love has teeth; they bite; the wounds never close. No word, no combination of words can close those lovebites.
18:27
mkraty: Re: Prostě používat cizí termity...
silhouette
A nedej bože, aby byl tenoristický útok...
Když Pythagoras objevil svou poučku, obětoval sto volů. Od těch dob se všichni volové chvějí, když se objeví nová pravda

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.