Detail hlášky #66452

<a> Tak to je moc...
<b> ???
<a> Normalne si počúvam skrillex-a a zrazu vbehne oco do izby a že kto tu zabia prasa

Informace o hlášce

Datum přidání: 15. 12. 2011
Kategorie: Hlášky
Autor: boom (6 hlášek)
Hlasování: ilyria, Mishar, MartinezZ, Chosen, petrous5367, Mysharr, DJ46, Metzgermeister, Eurostoxx, wegas, Yukina, mdonaat, Rocker-Tialk, redwolf 14 pro a Schmeeczko, Michi, MKlein, alaqella, Atanono, Danny991, Witek, grysom, Somme, MegaCHLUP, Harys, Rimmer, sheninho, vasek004, Coolak, Maty991, DeathsDream, Mat3s_, Svorrok, Cernunnos, queeny31, Lorandel, t-fuse, DivkaHromu, Tceld, Matesss, Alf, Altair, Sed, Fabe, bosorka, speedy89, WolfCZ, iNs3cT, MistrBuBak, Hroner, DarkAngel, mmax, chernobyl, tik-tak-cz, kurzatko, seffik, Scr1899, CrazzYdiot, sparasis, SaburaZera, def84, Gasert, zaefrim, MallBare, trepka, selmi, darebak464, Bakys7, kapoka, vizistep, Winters, Sha-a-kaa, Dovi, Dani_California, LittleOmig, Raky, cha4ser, kbtmichal, zelvak, perfect, izzi_cz, Ondruch, Blast, zakolu, filom3n, DarthOptimus, Morx, Rudla, Cureman, LukasK, tari, Slim2, Sotna[A], zgrossl, Petr640, w3m, Tutanken, Markuus, Hammer, HateMePls, steinham, kamil, Notie, Niah, ErrorJoe, Kawka, Awenis, PinkFOX, sevenjetc, rain, kuras, SkyHaven, Bendom, chachan, freaky_tomato, CZ_StRider, Aggie, Blanch, Piskvor, ubozak, Dx, Snake, Eriq, bozk, Loxcom, Derrotado, yscully, kecal_op, miloso, Keeehi, Crazy_Ivan, scarlaxx, PHiLiPZ, Kriz22, kidli, bratix, yannush, soustruh, tsal, james125, YDraigGoch, Brambor, Unicorn2000, Psycho_O, DrBrain, chearius, nitram1234, ajwn, Inf1n1tyy, M4rtin, SPOK, Micha, shaggy, spage, Daysi, Miguelo, Marcus7, Moskva, Pista_Hufnagl, Mrzout, DMRaper, Toblakai, medicDroid, smrduty_kojot, Cercly, jiripudil, Neuromancer, Remetak, Ejmin, Celer, Filek, bradl3y, Lore-ley, Justice, While, angie-metalbee, vinczenzo, Universal, Trny, Zbleb, unchained, Kogaku, Lee, arxarios, chazz, DARTHPraetorian, Emperor, Somzmeteny, Diplomat, emkac, Puni, GRIF, JainaProudmoor, FrenkyB, suah, Zelvi
182 proti
V oblíbených: Žádný uživatel
Oblíbenost: 4,30 %
Stav: Má záporné skóre

Diskuze

23:01
donny: WTF?
donny
WTF?
Viz není zkratka, je to rozkazovací způsob slovesa vidět. Holt = inu, hold = poklona.
10:28
himself: Taky se třeba říká, kdo tu tahá
silhouette
Taky se třeba říká, kdo tu tahá kočku za ocas, to neznáš?
Toto je podpis
16:41
Mrzout: Otec slyší dobře. Ještě, že tam
silhouette
Otec slyší dobře. Ještě, že tam vběhl.
16:54
medicDroid: No, tak to je vážně moc. Fakt bo...
silhouette
No, tak to je vážně moc. Fakt bomba. Úžasný. Prostě normálně posloucháš. To je vážně moc. Mínus.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8112 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2685 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 12 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 35 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 41 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.