Detail hlášky #63561

<a> Prosím, nenechávejte ve dvoře zaparkované sdílené auta se zataženou ruční brzdou. Stačí zařadit první rychlostní stupeň nebo zpátečku. Předejdeme tak problémům, kvůli kterým pak s autem nejde odjet.

Komentář: Email v jedné nejmenované firmě... ach ty ženské.

Informace o hlášce

Datum přidání: 9. 8. 2011
Kategorie: Hlášky
Autor: Zavorka (8 hlášek)
Hlasování: bady, Chosen, Becher1, noonick, czaki, starbuck, mdonaat, KeeperX, Moria, JackSwigert, Padavan, MistX, tik-tak-cz, noeight, Hans, mike2406, Witek, Rudla, Loxcom, Suerte, Lekan, Ondruch, grysom, TidO, redog, CrazzYdiot, Zuza-chan, SaburaZera, golemaniak, love--sucks, Ruprecht, Lidulinka, Cercly, LauraE, Liquor, MartinezZ, Math3s, woski, deWolf, Dalicek, jardasobo, snowflake, BarbarHans, Fishie, Cejda, tomcoko, If-if, carlos05, Kaci, Jumbo, aalfred, El_Presidente, Bart010, Tutanken, Eurostoxx, polikit, ALiEN, eagle7, bradl3y, Putas0000, ememtal, HolluB, zelvak, hemmond 64 pro a Teramon, Ripper, Frostys, chinnin, tristaver, Hammer, Wendigo, M4rtin, Sed, ubozak, kecal_op, andyo, wotas, sevenjetc, While, queeny31, kapoka, Schmeeczko, Svorrok, Somzmeteny, DAran, Doktor, DaUr, VeeVee, AdSuvari, chernobyl, bosorka, HateMePls, Ella, PavlinII, razden, Sha-a-kaa, Micha, pan_Inkognito, rain, Funin, Kawka, Scr1899, CZ_StRider, Beezer, Justice, Psycho_O, sunakasi, Maerlyn0, CIMBI, Highlander, Mart-Ule, Blast, Ejmin, Harys, mysmff, PetrK, tomPD, Slavek, kbtmichal, Moskva, Renee, Ryom4, Remetak, suah, popik34, sangrila, jecmen2, Maty991, Notie, Alf, selmi, Meer, byza, hAssassin, boletka, Bakys7, genesiss, Miguelo, angie-metalbee, Diplomat, ilus, robbo99, freaky_tomato, Universal, pikolik, wegas, puki, FoxMulder, Shadow606, duchypuchy, ManSlayer, Nadneseny, Dan, Flad, magalhao, lerra, Ransom, euromen, fatman, smrduty_kojot, MistrBuBak, tomzi, Unicorn2000, smejdy, LukasK, Mania, Lorandel, Schade105, psykkoman, Tceld, alaqella, batduck, romanpazout, kapriiik, MallBare, Montechito, Bendom, Vevoda_Wolf, Lei, Wolfeek, trepka, peanutka, S1mon, DarthOptimus, hellequine, Cernunnos, Lee, WaRi, zgrossl, Shark94, crooty, Dovi, naituf, bombombom, joocker, Inf1n1tyy, DavisFled, sikr, iNs3cT, DeathsDream, Sousuke_, def84, elephant, Trny, sodzer, Carmen19, hmmc, Slim2, HollyFury, Markuus, huhulesny, super_jerk, wgs, staflik, lennyd, krutoslav, machulka, gabel, Mackie, Kogaku, lentiilka, Puni, Ruiner, YDraigGoch, Nevermore, Traitor, DragoonX, Allka
163 proti
V oblíbených: Žádný uživatel
Oblíbenost: 22,74 %
Stav: Má záporné skóre

Diskuze

12:55
tristaver: minus
tristaver
To už je celkem demence, a to zvláště v moderních autech (Fabia a lepší), ve kterých navíc svítí kontrolka na palubovce. Nicméně musím uznat, že sám ruční brzdu používám pouze v případě, že měním kolo :)
Navíc v zimě údajně i hrozí jakési zamrznutí brzdového lanka - s tím ale nemám zkušenost.
Dog person.
13:00
Zilin: Re: minus
Zilin
Já bohužel jo a s odstupem času už i celkem veselou. Nicméně čekat cca 2 hodiny v -15 °C tehdy vtipné nebylo.
A jak se tu mám bez tužky podepsat?
13:00
Hammer: Re: minus
Hammer
Jo je to tak, zamrznou ti lanovody rucni brzdy. A potom, ikdyz v aute rucni brzdu odbrzdis, zustanou kola stale blokovana.
I'm not weird. I'm limited edition
13:09
Zilin: Re: minus
Zilin
Nejvtipnější na tom bylo, že přes noc jsem ručku nezatahoval, nechával to normálně na rychlosti a pro sichr ještě zajistil kamenem (parkoval jsem v mírného kopci). Druhý den jsem jel, cestou se stavil na benzínku na kafe a automaticky bez přemýšlení tu ručku zatáhl. No, rozjel jsem se, ale po cca kilometru už to bylo v pérdeli a modlil jsem se, ať najdu nějakou odbočku, kde to auto můžu nechat. Kdo zná úsek I/48 mezi NJ a Příborem, pochopí...
A jak se tu mám bez tužky podepsat?
18:27
fatman: Re: minus
fatman
Pokud to tam nestojí dlouho, není problém. Spíš je lepší ručku občas zatáhnout. Jo, jsou umělci, kteří s tím klidně odjedou.
13:17
Zavorka: Re: minus
silhouette
ano v zimě je riziko zamrznutí, být výše napsán tento důvod neměl bych proti tomu ani slovo... ale tohle ... ano demence jinak se to nazvat nedá
13:35
elanius: Re: minus
elanius
Ten dôvod tam napísaný je.
A predsa sa netočí !
14:52
Zavorka: Re: minus
silhouette
ted koukám ... bohužel jsem zapoměl dopsat že to bylo odesláno v létě :)
07:59
El_Presidente: Re: minus
El_Presidente
kontrolka na palubovke svieti aj na favorite.... Co by sme bez nasich krasnych zien robili vsak? :)
PISCES MORTUI SOLUM CUM FLUMINE NATANT
13:20
Somzmeteny: Sdílené auta :)
Somzmeteny
Sdílené auta :)
Praví muži používají Internet Explorer, protože mají rádi výzvu.
13:30
Zavorka: Re: Sdílené auta :)
silhouette
sdílená auta? (zprávu jsem kopíroval což je logické snad) firemní auta které si zaměstnanci půjčují?
14:05
chernobyl: Re: Sdílené auta :)
chernobyl
Ano, ve firemních kruzích se používá i výraz carpool.
Nemám rád lidi.
14:39
Araoth: Re: Sdílené auta :)
Araoth
Buďme hrdí na češtinu! ;-) Sdílená auta >> carpool.
Folklóry - "utfg" 80x, "ajťák" 93x, "neuvěříš" 173x, "blondýna" 201x, "no comment" 230x, "zabil" 244x, , "na lamer/a" 937x
22:39
Somzmeteny: Re: Sdílené auta :)
Somzmeteny
"Prosimtě nasdílej mi to nové Bentley nemám čím jet do práce."
Praví muži používají Internet Explorer, protože mají rádi výzvu.
16:24
pre3parator: A proč by to jako nešlo?
silhouette
A proč by to jako nešlo?
I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not. | Lidstvo je potomstvo zlé, blbé a zločinné.
22:40
tristaver: Re: A proč by to jako nešlo?
tristaver
Je mi jasné, kam tím směřuješ, nicméně musím říct, že to dotyčné paní/slečny psaly takto patrně proto, že, jak jsem si všiml ve vlastní zkušenosti, většina žen za volantem zcela spoléhá na spojku v záběru a plyn při rozjíždění buď zcela, nebo z větší části ignorují, tudíž nejsou schopny se přes brzdu rozjet.
Dog person.
22:58
claudie1: Re: A proč by to jako nešlo?
silhouette
no, mě se třeba už párkrát stalo, že byla ručka zatažená tak silně, že mi odbrzdit prostě nešla... a to jsem zocelená taháním nákupů :-) ale přepodkládám, že to bylo problém stodvacítek a u nových aut to nehrozí? :-)
00:05
tristaver: Re: A proč by to jako nešlo?
tristaver
No, mám dojem, že ty brzdy fungují tak, že skoro až přímo úměrně jde ta páka dolů hůř a hůř podle toho, jak vysoko je zvednutá :) Údajně to už právě od stodvacítek funguje tak, že kola by měla být blokována už po zatažení na tři zuby, tak nevím :)
Dog person.
08:37
Xiopko: Tak uz existuju aj elektronicke
silhouette
Tak uz existuju aj elektronicke staci len povitiahnut packu a je to.
10:25
endor: lanovody
silhouette
u nových aut není problém s ruční brzdou a jejím zamrzáním, horší je to u starších které mají popraskané bowdeny u lanovodu od ruční brzdy a dostává se tam voda od rozbředlého sněhu, která v noci pěkně zamrzne a ráno po odbrždění drží pakny pěkně na místě - rešení - vyhřívaná garáž a nebo potom počkat na oblevu..
10:44
sidoveDnB: Já to mám vychytané, mi ruční br...
silhouette
Já to mám vychytané, mi ruční brzda nebrzdí..
Drum and Bass

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7328 dny

Hláška #981

<clock_> bejt DJ Bach dneska, ta


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 1930 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2235 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2586 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2791 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3006 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

nakopnuta_sova
před 12 dny

K hlášce #4070

Re: Nemali by ju na takom kurze

ignotus
před 29 dny

K hlášce #4070

Re: Nemali by ju na takom kurze

tms
před 29 dny

K hlášce #4070

Re: Nemali by ju na takom kurze

ignotus
před 29 dny

K hlášce #4070

Re: Nemali by ju na takom kurze

tms
před 30 dny

K hlášce #4070

Re: Nemali by ju na takom kurze


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.