Detail hlášky #62675

<A> Je mi fajn, mám se skvěle, jsem zdravý duch ve zfetovaném těle♫
<B> A mi je to celkem u prdele :D.

Informace o hlášce

Datum přidání: 10. 7. 2011
Kategorie: Hlášky
Autor: Trpacel (1 hláška)
Hlasování: Kohaves, Eurostoxx, tik-tak-cz, Doktor, krisikowa, Derrotado, Energy_Feex_McKee, Coolak, KakuseiBakaism, Eriq, Lama231, psykkoman, Dzejna, petrous5367 14 pro a VikyCabadaj, speedy89, matejinho, smrduty_kojot, Tominas, Cercly, SaburaZera, Blast, Harys, Rimmer, MistrBuBak, NaxashiDifisine, Diplomat, Blanch, Pankew, wotas, DrBrain, Psycho_O, sparasis, ibex, soustruh, angie-metalbee, Habo, queeny31, Kogaku, M4rtin, Rupikulko, DaUr, Slim2, cha4ser, popik34, GRIF, PSK, Foo_Fighter, Pomgoe, Samarka6, Lyachtu, Danny991, Houmi, fatman, Mirator, Lukino, CZ_StRider, PetrK, Sed, kakino1991, Yukina, welweta, alaqella, kapriiik, Frostys, Inf1n1tyy, zoidbergo, MallBare, Ransom, ay-a, Nevermore, MartinezZ, Wendigo, werisec, mmax, Moskva, HateMePls, wegas, noeight, Bakys7, Honza0297, suah, daremyth, Jenne, Schmeeczko, Chupacabra, blackdemon, beige, Carmen19, kbtmichal, SkyHaven, Notie, Hammer, Eslinecka, Dani_California, Finarfin, tristaver, arxarios, Santiago-san, iNs3cT, Bendom, bugme, Zina, sion, DragoonX, -Fantomas-, starbuck, LosFilipos, Paul_SK, Vendelina, Ondruch, Neuromancer, deenoe, izzi_cz, hellequine, kapoka, Eveni, zvejkaL, lilo, LittleOmig, ubozak, joolana, dadla, frlo, PinkFOX, Alf, Trny, bosorka, Tannie, Mart-Ule, Pooka, Markuus, Skoll, Witek, Fenris, Wlk, HOLAS, Marcus7, LudeCZek, koblih99, Winters, Raky, DARTHPraetorian, DeathsDream, Ripper, CIMBI, Sotna[A], aiwi, STFU, Mania, lentiilka, mesie, xsboy2, BarneyStinson, PAVUK, CernyJezdec, Johny--X, belisek, vizistep, polikit, DarthOptimus, Tutanken, Rudla, takylama, fifik87, kuras, razden, teye, riddick09, krutoslav, mysmff, hmmc, BMJackal, crooty, Ice_Cube, freaky_tomato, Deneb, S1mon, Puni, zelvak, Maty991, shitslayer, Somzmeteny, Vevoda_Wolf, Traitor
171 proti
V oblíbených: Žádný uživatel
Oblíbenost: 4,56 %
Stav: Má záporné skóre

Diskuze

11:45
DrBrain: "Mám se fajn, je mi skvěle"... N...
DrBrain
"Mám se fajn, je mi skvěle"... Nechci rýpat, ale zrovna tohle mi před chvílí posílal kamarád a tak to mám čerstvě v hlavě :D
Když každý moudřejší ustoupí, potom si hlupáci budou dělat, co se jim zachce.
13:05
Frostys: Re: "Mám se fajn, je mi skvěle"....
silhouette
To máš dobré kamarády, když ti posílají takové věci.
22:21
DrBrain: Re: "Mám se fajn, je mi skvěle"
DrBrain
On mi občas mi na otázku "jak je?" posílá odkazy na písničky. Ovšem jak ho znám, tentokrát to rozhodně nemělo vystihovat jeho momentální rozpoložení, spíš mi poslal to, co zrovna poslouchal :)
Když každý moudřejší ustoupí, potom si hlupáci budou dělat, co se jim zachce.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.