Detail hlášky #6158

<marv12> Vsetci mi hovoria ze hram velmi dobre. Ale na serveroch si ma nikto nevsima aj tam si mi darieva ale aj tam nemam niekedy svoje dni. Poradte mi ako sa mam PRESADIT ?
<guru> marv12: kup si vacsi kvetinac a 5kg hliny a presad sa (najlepsie na balkone :P)

Komentář: Tak toto ma zabilo

Informace o hlášce

Datum přidání: 23. 5. 2007
Kategorie: Hlášky
Autor: Anonym (27228 hlášek)
Hlasování: sea, Harys, love--sucks, kecal_op, Cejda, xmickey, Bart, Danik02, -TooM-, Q4z3R, saft, Jedule, skeblik, corwin_x, Snowy, nitram1234, Haryk, Severina, Ondruch, cubik, lerra, w3m, crepps, Slay, incucu, dwander, Wery, Danol, popik34, SkyHaven, hasahm, jerzi, Ptolemaios, DMRaper, McBobr, Mysharr, tausa17, wegas, Lecco, PatchmaN, DMDave92, Phanthomas, Radek9, DragoonX, blueW200, Orlan, Sobosss, Witek, _CJ_, karlosnet, janson, medo24, brumla, DeadLine, zgrossl, Rotwajler24, Najia, AMD, luciferrus, Nikeman, abouttabs, deemarc, 3wl4k, Marcel230, Fatal1t, OpaGe, Celer, Morv, If-if, Snake, Bety888, WhiteDragon, Vlk, barney33, Miss_Amazing, gaspo, katula7, Lugi, Groove, soustruh, kojak, Haja024, tommie96, Denebola, repley, kuras, SidiusM, Pardio, Peshke, tomzi, nepoveda, schiter, Apophis, bkbosorka1, HonzaRez, zulik, jurda, domvala, Ripper, Ayume, JohnyWhooof, Janca, Matesss, Ruprecht, Waco, STFU, Beezer, zzuzi, Bazim, Metodej, rendlik, Derevin, Kethryn, bradl3y, Remixxx, cenco89, Winters, vasek004, Awenis, Posky, freferg, aewin_cz, Marcy28, Hroner, snail, bumbik, tomikdvorak, Crix, harpel, scarlaxx, Eveni, Anti, asd5, zelvak, Korialis, ScOrPiOn9, Milhauzz18, ruslandsm, Aggie, Pajasas, Skoll, dohaje, Francys, PavlinII, Marcus7, Liquor, chylex, Katand, Altair, Metzgermeister, vaevictis, matrix17, Zelvi, Niika69, BahnoCZ, ScH0ll_kIll3r, ladys91, DanDan, Lorandel, Deianeira, anezkaceska, Stevie, Sejsel, Michi, staccey, Hrosik97, Rimmoncze, lordlisak2, Elephie, starbuck, Liman, Danad, psychous3, Komunard, WellBloud89, MistrBuBak, Finer5950, Kapitan, piol, Trigger, lopolk, oprs, silvergold, Finarfin, Cihak, GorTavaro, mrMys, Kwisatz_Haderach, Elgurth 444 pro a Loxcom, Markuus, Herda, demarchelier, rE88, B-ree-m, Gorkil_the_goblin_king, Dorflow, Vojcek, Red-Hawko, wary, petya, Gianni, diktator, beorn, Sha-a-kaa, Moneta, Tinnarr, statan, GRIF, Accept, Traitor, pitufo, soony20, qwertzuio, zakolu, assim, yannush, Johny_G, ciakval, DJ307, horry, peanutka, Asriel, Lei, Trungsi, Mackie, Reiki, _Juan_, Oky, huhulesny, Wauder, JerichoBM, Enorme, albona, lilo, crooty, SaburaZera, czKarlos, sangrila, HateMePls, Ellrohir, user1234n, queeny31, piculak, tristaver, tik-tak-cz, Toblakai, Tephigue, teye, kbtmichal, Highlander, Ejmin, freaky_tomato, Vidlos, Titanit, calexman, Gego, Shark94, dachel, aalfred, bosorka, Keeehi, PinkFOX, vinczenzo, Hans, Lemra, FrenkyB, Trny, Beerius, BMJackal, Maty991, jezzy, spiderpig, Mari05, Pajusa, Inf1n1tyy, Stickman, Metis, killercat, Banan, Yukina, SmallMongoose, Vincent, Flad, logout, olejovka, Georgo10, lennyd, Allka, CarpeNoctem, Acorp, pavelnop, Annacerv, Krokodyl, Coolak, Somin
205 proti
V oblíbených: WhiteDragon, HonzaRez, bumbik 3 uživatelé
Oblíbenost: 64,74 %
Stav: Má kladné skóre

Diskuze

22:49
lerra: Nádhera
lerra
To je krásný :) A česky by to nešlo - nech žije slovenčina :)
Jen nevím, co je šílenější - myslet jako tuleň, nebo myslet si, že někdo myslí jako tuleň.
15:30
Buglos: R.I.P (rot in pace :D) Mal si sa...
silhouette
R.I.P (rot in pace :D)
Mal si sa presadzovať nohami nadol :´(
(reakcia na komentár)
Death to the grammar nazzi!

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7558 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.