Detail hlášky #60845

<a> Jak by ses mi popsal?
<b> Jsem jako Jack Sparrow.
<a> Tak hezký a vtipný?
<b> Ne. Tak ožralej a špinavej.

Informace o hlášce

Datum přidání: 25. 5. 2011
Kategorie: Hlášky
Autor: maaaza (1 hláška)
Hlasování: Astar-Seran, Gobledon, KKKuba, Svorrok, Borghal, kantare, Ludo, snail, Lucker20, angl, jcmana, Myska, xkobram, scarlaxx, Ondruch, Smetak, Wolfeek, Eldee, CrazzYdiot, bady, zuzka2727, angie-metalbee, Schade105, reuef, kalabpetr, Zuza-chan, huhulesny, bounick, waltter1981, tomaspzkp, ramfis, DARTHPraetorian, propozice, LittleOmig, Kratter, Jinax, Shawn94, MartinMasor, smejdy, dominikmatus, Dorflow, Morv, KristynaK, Lorandel, Weatherman, Fenris, Pajinka285, Parymi, Moskva, Croco, wotas, Myrdin, bradl3y, Pajasas, oboth, Dzejna, Bety888, Lidulinka, KeeperX, Ctlam, akroma, lucyen87, trainmaster, Kouty, -TooM-, popik34, kocicak, shooter_vm, frlo, kamnapivko, wannawall, mikihans, Niah, DanBlack, pitufo, Caaslav, mesie, Hartman, iqtiqe, Severina, muchula, elephant, Mr_Speedy, laxly, Shadowmaster, rain, Pyromancer, hmmc, tomcoko, selmi, pes502, Filek, Finarfin, eagle7, Lei, maucelka, SantaSatan, peca, snowflake, mmenie, ChaniAtreides, Dejf21, lazyboy, roset, amuska, YDraigGoch, zelvak, Kapitan 107 pro a maska, Keeehi, Markuus, Hammer, Melian, rendlik, Blanch, Alf, Bakys7, CIMBI, Funin, bosorka, kuras, Schmeeczko, Frisbeeman, Matrin, WaRi, miloso, tepich, Raky, Marcus7, Hroner, Frostys, Hi-An, Maty991, Kogaku, soustruh, chachan, HateMePls, Blast, broty, Highlander, Queller, krutoslav, SkyHaven, Winters, Zina, Witek, Mania, Bori5, Sniclman, Sha-a-kaa, Tutanken, GRIF, Math3s, Vevoda_Wolf, Doktor, teye, Altarin, Foo_Fighter, Harys, alaqella, queeny31, LazyGriffin, MistrBuBak, vasek004, nitram1234, tristaver, Slim2, kudli, Somzmeteny, wegas, tomzi, kecal_op, Santiago-san, M4rtin, Ripper, Traitor, fifik87, Tominas, Wendigo, Hombre, Diplomat, Maddy, lerra, Nevermore, riddick09, diktator, DeathsDream, Francys, Potkanice, suah, Ejmin, duchypuchy, crooty, Zwelik, robbo99, Inf1n1tyy, lentiilka, masozravapalma, Johny--X, fatman, Sed, mmax, tubler, Sousuke_, Danny991, DarkAngel, w3m, Wlk, kbtmichal, Gregor, Puni, perfect, shaby, tomca, Sarka, Neuromancer, Padavan, SuPPoRTiDioTS, killercat, Sotna[A], Taran, kapoka, iNs3cT, SpeOp, dancfeb, freaky_tomato, sevenjetc, sparasis, DarthOptimus, Pooka, NiaWolf, Altair, Beezer, kafcak, Yukina, BMJackal, Widzney, TheCorrimation, besanek, ubozak, too_sick, NaxashiDifisine
133 proti
V oblíbených: Žádný uživatel
Oblíbenost: 38,43 %
Stav: Má záporné skóre

Diskuze

12:54
Sniclman: Určitě bych se takhle nepopisova...
Sniclman
Určitě bych se takhle nepopisoval.
Šnícl smažený, dělá děti blažený...
16:45
Zwelik: Ne, prominte, ale mam za to, ze
Zwelik
Ne, prominte, ale mam za to, ze je to jen prepsany vtip...
Přelez, přeskoč, ale nepodlez.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.