Detail hlášky #60693

<a> Dobry den, je mozne si u vas objednat dva kusy sluchatek Logitech PC 860? Ale mohl bych si je vyzvednout az pristi tyden v patek. Dekuji
<b> Dobrý den, ano je to možné. Při objednávce napište do zprávy "vyzvednu 20.5.".
<a> ok, objednavam a dekuji. Mejte se!
<b> Vždyť já se meju! Každý den!

Informace o hlášce

Datum přidání: 22. 5. 2011
Kategorie: Hlášky
Autor: Murpphy (3 hlášky)
Hlasování: Lucker20, Melian, SpeOp, Lida79, wegas, Dragonn, snail, Yukina, Dryft, DJ307, indigomejor, Airy, Eurostoxx, Samarka6, bady, Anderor, HonzaRez, jenivjej, darwenhon, STFU, Ghulas, drobcek99, Antilles, Schade105, angie-metalbee, maara, ruslandsm, Dzejna, Sarka, petrous5367 30 pro a soustruh, wax07, robbo99, Nevermore, joolana, 11wizards, Somzmeteny, MallBare, vasek004, Kogaku, Queller, Hammer, smrduty_kojot, crooty, crow91, DrHades, Diplomat, Maty991, Marcus7, jurda, Touche, lerra, M4rtin, speedy89, Lekan, Frisbeeman, fatman, Blast, AMD, HateMePls, Schyzis, GICaesar, Alf, chunue, Harys, bosorka, Niah, Bakys7, Witek, Ejmin, pavelnop, tristaver, Celer, Fenris, Sha-a-kaa, w3m, Mania, Danny991, Rimmer, iNs3cT, james125, Altair, Frostys, DeathsDream, mickelangello, Inf1n1tyy, Schmeeczko, Derrotado, Winters, 8laz3r, Ondruch, TmaSvetlo, Pooka, sevenjetc, Sotna[A], DARTHPraetorian, diktator, GRIF, DarthOptimus, rain, hmmc, Tutanken, ubozak, Ciselnak, Slim2, kocird, machulka, teye, selmi, Markuus, krutoslav, alaqella, Widzney, lennyd, pretik, chachan, pan_Inkognito, DragoonX, TheCorrimation, Thor, aiwi, Krepi, Keeehi, assim, frlo, HollyFury, KaseO, MistrBuBak, popik34, Johny--X, queeny31, kecal_op, Doktor, kuras, Moskva, Kolcek, LittleOmig, cooly, Scr1899, bradl3y, FrenkyB, Psycho_O, LosFilipos, Puni, jezzy, Shark94, Dani_California, nitram1234, Potkanice, mrcl, huhulesny, Traitor, too_sick, Lyachtu, zelvak, NaxashiDifisine, kbtmichal, Sed, suah
128 proti
V oblíbených: Žádný uživatel
Oblíbenost: 13,64 %
Stav: Má záporné skóre

Diskuze

21:23
Somzmeteny: Vtipné to bylo, když to říkala m...
Somzmeteny
Vtipné to bylo, když to říkala moje babička.
Praví muži používají Internet Explorer, protože mají rádi výzvu.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.