Detail hlášky #60647

<a> čau hele prosimtě kdy je ten konec světa?
<b> měl být před čtyřma hodinama
<a> kurva já to zaspal

Komentář: by eror

Informace o hlášce

Datum přidání: 22. 5. 2011
Kategorie: Hlášky
Autor: eror (1 hláška)
Hlasování: kazlik, Melian, Hagalaz, NovaLee, Tomo, Grill, Lucker20, chachan, Andysik, svains, Zwelik, cheriii, kace, snail, Slavek, ShiShinka, Schade105, Tina, kiki44, Lidulinka, Saint, Dorflow, jardasobo, Gobledon, BlondDoMi, zelvak 26 pro a joocker, Schmeeczko, CZ_StRider, Fenris, Keeehi, Alf, Traitor, Hajcman, Harys, vasek004, smrduty_kojot, LittleOmig, suah, DragCz, Frostys, Witek, Scr1899, Diplomat, Dani_California, tristaver, Ripper, ubozak, CIMBI, queeny31, wotas, Blast, frlo, z0nt0r, Blanch, YDraigGoch, tepich, maros2710, Psycho_O, Funin, Frisbeeman, M4rtin, kudli, pavelnop, Dargen_Scorpio, Highlander, Kaissy, Wlk, LosFilipos, Bakys7, maara, Wendigo, machulka, SkyHaven, freibo, wegas, Maty991, Nevermore, Slim2, HateMePls, fatman, lerra, sparasis, Kogaku, Inf1n1tyy, w3m, Somzmeteny, Ondruch, Meer, Remetak, Mania, Niah, lilo, DarkAngel, Sha-a-kaa, xeliSsx, Myrdin, Zidane, aiwi, n3olin3, TheCorrimation, Francys, kecal_op, popik34, kbtmichal, angie-metalbee, Marcus7, alaqella, robbo99, Lekan, mickelangello, Sotna[A], Danny991, teye, zralok, bosorka, Winters, psykkoman, Moskva, Lorandel, Hammer, crooty, Queller, Puni, teerinka7, wax07, Neuromancer, Yukina, shaby, e-litt, diktator, MistrBuBak, pitufo, Tutanken, Touche, Rimmer, Altair, iNs3cT, lentiilka, cuskokos, Sousuke_, GRIF, Doktor, besanek, too_sick, NaxashiDifisine
120 proti
V oblíbených: Hagalaz, kace 2 uživatelé
Oblíbenost: 12,45 %
Stav: Má záporné skóre

Diskuze

09:37
YDraigGoch: By eror co?
YDraigGoch
By eror co?
Love has teeth; they bite; the wounds never close. No word, no combination of words can close those lovebites.
09:41
tepich: Re: By eror co?
tepich
Eror být autor..Eror Vélký! Eror hlád!
Mé písmo bývalo tučné. Opravdu!
09:46
Jana: Re: By eror co?
Jana
Doufám že ne ten er(r)or, co mě napadá...
"MNĚ se to nelíbí" vs. "MĚ to nezajímá" - cítíte ten rozdíl? | Lokomotiva |
09:52
YDraigGoch: Re: By eror co?
YDraigGoch
Já vidět Eror být áutor... proč Eror chtít být ještě víc áutor?
Přijde mi, že se chtěl přiznat, proč to sem dal, ale vypadlo mu jedno "r"... že? :)
Love has teeth; they bite; the wounds never close. No word, no combination of words can close those lovebites.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.