Detail hlášky #60290

<a> jasný jasný, já se ti ozvu, máš stejný číslo furt?
<b> ne už ne..ale bylo dobrý viď?:-D
<a> 728782***?:-D
<b> jj na to že sis v hlavě nosil tolik čísel, tohle se ti pamatovalo dobře co?:-D
<a> jj a proč už ho nemáš?
<b> no O2 trvá na účtu 9 tisíc..no a já trvám na tom, že je nemám:-D

Informace o hlášce

Datum přidání: 15. 5. 2011
Kategorie: Hlášky
Autor: 0Matt0 (7 hlášek)
Hlasování: Nomad, Anderor, Derrotado, kanci, CIMBI, Lucker20, lucyen87, kikculka, Eurostoxx, kantare, hrhr2 11 pro a Scr1899, chachan, Keeehi, HateMePls, SkyHaven, emdziel, Kaissy, Melian, WaRi, Bakys7, Alf, love--sucks, Sha-a-kaa, Danny991, DarkAngel, Maty991, Judzeen, Traitor, smrduty_kojot, Nevermore, Hammer, Deneb, LosFilipos, Ondruch, angie-metalbee, Juggernaut, tristaver, SpeOp, crooty, Niah, lentiilka, YDraigGoch, Mirator, Sotna[A], Original, alaqella, bosorka, vasek004, Myrdin, Meer, Yukina, MistrBuBak, lerra, Harys, Queller, nitram1234, fatman, teerinka7, TheCorrimation, kecal_op, Frisbeeman, Somzmeteny, Edu, Winters, Mysharr, M4rtin, niemand, Notie, Dani_California, ubozak, riddick09, Zuza-chan, bradl3y, Kogaku, suah, Remetak, w3m, Marcus7, dark8472, wegas, Witek, freaky_tomato, frlo, Foo_Fighter, Inf1n1tyy, queeny31, Moskva, mickelangello, Derienn, Ice_Cube, kapoka, LittleOmig, sparasis, Tutanken, Neuromancer, Schmeeczko, Lorandel, Altair, Highlander, sangrila, lilo, Fenris, iNs3cT, STFU, DeathsDream, Renee, Rimmoncze, sevenjetc, rain, MartinezZ, DarthOptimus, hmmc, Tewet, selmi, krutoslav, scarlaxx, promne, Doktor, huhulesny, zelvak, NaxashiDifisine, Tceld, kbtmichal, Vevoda_Wolf, honeybw
115 proti
V oblíbených: Žádný uživatel
Oblíbenost: 4,94 %
Stav: Má záporné skóre

Diskuze

14:20
Zidane: Hlavně se nediv, až po nějaké do...
Zidane
Hlavně se nediv, až po nějaké době bude exekutor trvat na tom, že je máš.
Za pravopisné hrubky, wypatlanštinu, přepsané staré vtipy, politické narážky a evidentní gumídky dávám automaticky mínus.
14:25
Frisbeeman: Re: Hlavně se nediv, až po nějak...
Frisbeeman
Taky mě fascinuje, kolik lidí si pořád myslí, jak vyzráli na nějakou společnost a pak se hrozně diví, když jim někdo třeba kvůli pár stovkám za telefon zabaví dům (Kuřim, minulý rok)
Zidane by vám ukázal!
14:37
Zidane: Re: Hlavně se nediv, až po nějak...
Zidane
Jo, protože si myslej "neotravujou, tak to nechtěj" - jenže oni chtěj. A naopak jsou dost vychcaní na to, aby to nechtěli hned, ale počkali si, až naskáče pořádné penále a pak je z pětistovky padesát tisíc a pak teprv to začnou vymáhat.
Za pravopisné hrubky, wypatlanštinu, přepsané staré vtipy, politické narážky a evidentní gumídky dávám automaticky mínus.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.