Detail hlášky #60058

<a> To my jsme se dneska ve škole extrem nudili. Maximální zábava byla když jsme v příraze řešili jak velké měl tyranosaurus péro.
<b> :D ... On nějaké měl ? O.o

Komentář: Konverzace mých vzdělaných spolužáků.

Informace o hlášce

Datum přidání: 10. 5. 2011
Kategorie: Hlášky
Autor: mocinkyvtipnejmeno (2 hlášky)
Hlasování: zelitan, Pajinka285, svains, kantare, Eurostoxx 5 pro a Foo_Fighter, queeny31, Blanch, Sotna[A], Diplomat, nicolai, soustruh, Frostys, Mysharr, Queller, Hans, love--sucks, SpeOp, teerinka7, Svorrok, ubozak, Bakys7, DeathsDream, Aggie, mmax, Lekan, smrduty_kojot, HateMePls, Doktor, Scr1899, Nevermore, z0nt0r, Zlatushiq, Skar, Somzmeteny, GRIF, jirkaBUN, TONY-VOCKO, crooty, Sed, Thor, TheCorrimation, freaky_tomato, Lorandel, wotas, Keeehi, MistrBuBak, Celer, Maty991, angie-metalbee, WaRi, maara, alaqella, picis, Fenris, Marcus7, Frisbeeman, Harys, lentiilka, Wlk, Zuza-chan, Pankew, Highlander, Datel, Altair, sangrila, Ondruch, tristaver, Remetak, Schmeeczko, Sha-a-kaa, M4rtin, fatman, Mania, Witek, mhato, Zbleb, tubler, Alf, bosorka, Freedom-soldier, lucyen87, LosFilipos, kocird, snail, Meimei, speedy89, DARTHPraetorian, frlo, selmi, Bori5, Danny991, iNs3cT, osaka, Juggernaut, kanci, Niah, Ripper, mickelangello, wegas, sparasis, Sesheta, Cassidy, Melian, Neuromancer, bradl3y, Zina, ALiEN, Ice_Cube, nitram1234, hmmc, LittleOmig, pavelnop, rain, Recik, DarthOptimus, kuras, Tutanken, Eduard, machulka, CIMBI, Hammer, kafcak, Widzney, SkyHaven, scarlaxx, Ruwik, suah, miloso, riddick09, promne, ajwn, DAran, Slim2, huhulesny, Airy, Kogaku, Moskva, Dani_California, Aika, ciakval, Puni, Gregor, Math3s, Inf1n1tyy, Fabo, w3m, 23roman23, doombo, 15Mark15, Teramon, Addie, 1snizek1, zelvak, NaxashiDifisine, Trny, Tceld, kbtmichal
152 proti
V oblíbených: Žádný uživatel
Oblíbenost: 1,37 %
Stav: Má záporné skóre

Diskuze

17:37
zelitan: u nás ve škole byla podobná nuda...
zelitan
u nás ve škole byla podobná nuda..ale nebavili jsme se o pééérech :D
18:13
GRIF: Soudě podle tvého nicku taky neb...
GRIF
Soudě podle tvého nicku taky nebudeš žádnej Einstein.
"Jistota, že jsme inteligentnější než ostatní je povážlivá už proto, že ji s námi sdílí tolik pitomců."
19:52
mocinkyvtipnejmeno: Myslíš ?
silhouette
A slova ironie a sarkazmus ti něco říkají ?
23:16
GRIF: Re: Myslíš ?
GRIF
Ona tam někde je ironie a sarkazmus? Nikde ji nevidím. Btw, TA MALÁ ZELENÁ ŠIPEČKA k**va už.
"Jistota, že jsme inteligentnější než ostatní je povážlivá už proto, že ji s námi sdílí tolik pitomců."
00:04
nk8215: Re: Myslíš ?
silhouette
Celý ten nick je jeden jedovatý sarkastický úder...
Wie nennt man ein um Hilfe rufendes Ferkel? Notrufsäule
07:33
GRIF: Re: Myslíš ?
GRIF
Než si takhle zprznit jméno, tak skočím z mostu.
"Jistota, že jsme inteligentnější než ostatní je povážlivá už proto, že ji s námi sdílí tolik pitomců."
14:54
mocinkyvtipnejmeno: Re: Myslíš ?
silhouette
Promiň za tu šipečku, už jsem ji našel. nk8215 má zlatého bludišťáka a tobě se omlouvám, že nemám dostatek inteligence vymyslet jméno, z kterého by se každý posadil ;) (kdybys opět nevěděl, tak " ;) " je smajlík ;) )
21:40
GRIF: Re: Myslíš ?
GRIF
Kdybych se chtěl hádat, napsal bych "Jop, tak teď si mě brutálně setřel..." ale já to prostě nenapíši! ...Oops!
"Jistota, že jsme inteligentnější než ostatní je povážlivá už proto, že ji s námi sdílí tolik pitomců."

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.