Detail hlášky #59706

<a> spamujes mi nastenku!
<ja> a dalsim 300 neviem kolko ludom, za malo
<a> ved ja nie v zlom ale...

Komentář: www.lamer.cz a tlacitko "like" pre facebook :D

Informace o hlášce

Datum přidání: 3. 5. 2011
Kategorie: Hlášky
Autor: Majppo (3 hlášky)
Hlasování: grysom 1 pro a kafcak, freibo, fatman, Deneb, love--sucks, Kogaku, smrduty_kojot, theSlayer, Fenris, sparasis, Myrdin, CPY, Krepi, zuzka2727, DAran, Zuza-chan, Ondruch, Svorrok, Schmeeczko, Frostys, Neuromancer, picis, Hammer, Bakys7, Aggie, niemand, Harys, M4rtin, Traitor, Zidane, mmax, KaseO, ubozak, Queller, Pankew, Frisbeeman, Math3s, WaRi, YDraigGoch, Petr640, doombo, Mania, Samarka6, Alf, Marcus7, Mysharr, crow91, machulka, pan_Inkognito, crooty, Rinter, Danny991, Recik, Slim2, Lida79, Funin, Sha-a-kaa, bradl3y, Inf1n1tyy, Wendigo, peanutka, joolana, SpeOp, Lyachtu, frlo, Sed, tristaver, Ripper, lilo, Nevermore, Croco, GICaesar, Sotna[A], s1mp1, Somzmeteny, MistrBuBak, Gasert, Derrotado, queeny31, robbo99, Taran, Tikov, Frit, Eslinecka, LittleOmig, Almion, wotas, speedy89, riddick09, Umaadaak, Wlk, angie-metalbee, Markuus, Psycho_O, Nick66, kanci, GRIF, Widzney, HateMePls, Maty991, Schade105, Moskva, Hajcman, shaggy, DeathsDream, bosorka, Lorandel, Wolfeek, alaqella, Scr1899, Mirator, DARTHPraetorian, Kaissy, _BB_, kecal_op, Ruprecht, teye, ScH0ll_kIll3r, Meer, Puni, Darmy, Diplomat, Tadashi, iNs3cT, Altair, w3m, nitram1234, Yukina, Foo_Fighter, DarthOptimus, vasek004, wegas, Ice_Cube, N3r0, lentiilka, selmi, SkyHaven, hmmc, kantare, Tutanken, huhulesny, chachan, Blanch, unchained, Doktor, TheCorrimation, Bori5, gillan, scarlaxx, Lothias, Dani_California, Vidlos, corwin_x, Gregor, mortusdelivek, Melian, zelvak, kbtmichal, Somme, suah
159 proti
V oblíbených: Žádný uživatel
Oblíbenost: 0,11 %
Stav: Má záporné skóre

Diskuze

14:43
Deneb: Jo jo, místo tlačítka "like" by
Deneb
Jo jo, místo tlačítka "like" by mělo být tlačítko "dislike", které by namísto spamování Atlasu hub posílalo autorovi hlášky jeden řádný záhlavec, aby se mu rozsvítilo.
Hned bych si s chutí klikla.
Živá, mrtvá pod kůží mi teče / jako horký vosk / řeka krve z parafínu / změklá minulost
15:07
Svorrok: a tlačítko "mínus" pro lamer.cz
Svorrok
a tlačítko "mínus" pro lamer.cz
Are you an idiot? ... http://googleforidiots.com/readme.swf
19:32
Maty991: no jo když nemáte adBlock tak vá...
Maty991
no jo když nemáte adBlock tak vás takový tlačítka budou vysírat všude a vždy :D
"Your citation ... SHALL NOT PASS!"

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.