Detail hlášky #59148

<a> tak si prý máme prázdniny užít... a hlavně ne za monitorem
<b> tak to nechápu logiku tohoto výroku. většinou sedim před ním, ne?

Informace o hlášce

Datum přidání: 21. 4. 2011
Kategorie: Hlášky
Autor: Mat3s_ (9 hlášek)
Hlasování: Frisbeeman, oFamous, sawwwer, Juggernaut, mhato, Liquor, Crix, Kuwajtek, Anta111, Shadowmaster, snowflake, Tina, cooly, mrcl, KorYi, mismas 16 pro a tristaver, Aggie, Sha-a-kaa, wegas, smrduty_kojot, Mysharr, Blast, Celer, Skar, Witek, Math3s, crooty, Sed, riddick09, machulka, kapoka, SuPPoRTiDioTS, nitram1234, Marcus7, TheCorrimation, HateMePls, Alf, Ondruch, stalucie, Renee, robbo99, Diplomat, Kogaku, Funin, Nevermore, frlo, Sotna[A], bosorka, Lussienn, rain, SpeOp, hAssassin, Harys, Deneb, fatman, Hroner, soustruh, z0nt0r, Highlander, bradl3y, M4rtin, DarkAngel, HotShot, Slim2, mmax, mfc, Hi-An, LittleOmig, alaqella, killercat, Neuromancer, TheFlyingman, Somzmeteny, Alcarmo, joocker, Inf1n1tyy, DeathsDream, Markuus, queeny31, speedy89, Puni, Bakys7, redog, MistrBuBak, Myrdin, lentiilka, hossa, iNs3cT, zuzka2727, Fenris, Mania, Foo_Fighter, Svorrok, Zodi4c, perfect, tronda, DarthOptimus, ubozak, hmmc, balone, Niah, Danny991, ALiEN, Kalani, Widzney, katula7, Hammer, teye, Ripper, teerinka7, JohnDoom, picis, p858, chachan, Meer, freaky_tomato, user1234n, Mishar, wotas, LosFilipos, Eveni, killka, Edu, Maty991, krutoslav, w3m, lilo, Schmeeczko, DARTHPraetorian, mickelangello, Lorandel, Scr1899, N3r0, Wlk, Suerte, Frostys, CZ_StRider, Psycho_O, Tadashi, sparasis, Mirator, Traitor, huhulesny, YDraigGoch, zelvak, kbtmichal, Neolker, subzero, suah
134 proti
V oblíbených: Žádný uživatel
Oblíbenost: 6,67 %
Stav: Má záporné skóre

Diskuze

02:09
Semjon: Záleží na úhlu pohledu
Semjon
Vazba "za monitorem" naráží na skutečnost, že zpravidla v kanceláři si příchozí návštěvník sedne před stůl a ouřada z jeho pohledu sedí za stolem, za monitorem. Ale jinak má autor pravdu, pokud bychom seděli za monitorem, který by byl otočený na druhou stranu, tak to nedává valný smysl.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.