Detail hlášky #58571

<a> Čau deš na WoWko ? mě píše mladá jestli nejdu ven

Informace o hlášce

Datum přidání: 9. 4. 2011
Kategorie: Hlášky
Autor: Ssin (12 hlášek)
Hlasování: scyther, Ke3up, Lida79, tomkat55, maryjane 5 pro a joolana, Danny991, MistrBuBak, Scr1899, BerendeBracy, bounick, CZ_StRider, soustruh, M4rtin, Ripper, Nevermore, N3r0, Deneb, Psycho_O, Sha-a-kaa, HateMePls, Aggie, Highlander, crooty, TheCorrimation, mickelangello, hocikto19, Astaroth, Nounejm, LittleOmig, Ctlam, smrduty_kojot, Smetak, medo24, Svorrok, bosorka, suah, Celer, Harys, Fenris, Almion, queeny31, alaqella, Zidane, hossa, angie-metalbee, joocker, Bakys7, WolfCZ, vyhy, Eveni, Maty991, Renee, Justice, Mishar, Diplomat, Shadow606, Blast, zaefrim, Sinistra, lerra, Wlk, lucyen87, robbo99, Danik02, Blanch, Groove, fatman, freaky_tomato, Frisbeeman, Slim2, Traitor, teye, crow91, Inf1n1tyy, vasek004, sparasis, Lorandel, Schmeeczko, Georgo, Lee, SpeOp, Tommycz, Witek, Kogaku, Hadmen, Alkel_U3, Airy, bradl3y, Mithril, Mysharr, Sotna[A], selmi, machulka, Funin, Hammer, Darmy, Tutanken, DarkAngel, BMJackal, luciferrus, Foo_Fighter, Shadowmaster, Frostys, riddick09, kalabpetr, Tristy, kecal_op, w3m, Pospec_CZ, Juggernaut, ubozak, Ondruch, tommander, ChuckNorris, Markuus, Nick66, MartinezZ, Meer, KuB1T0, jirkaBUN, Math3s, DeathsDream, Matrin, TheFlyingman, CIMBI, Mirator, Alf, Neuromancer, Myrdin, Filek, iNs3cT, booxly, Niah, Kolli, lentiilka, Anto, pavelnop, q, ScH0ll_kIll3r, Marcus7, SkyHaven, chachan, t-fuse, Lidulinka, Keeehi, Puni, Slay, Dan, Nausike, emdziel, picis, Original, Spekt, KorYi, YDraigGoch, Marsian, huhulesny, Doktor, Santiago-san, kapoka, czKarlos, DarthOptimus, Vault, tubler, snoopy, Aika, spideyx, genesiss, Exxclussive, zelvak, NaxashiDifisine, kidli, Tceld, kbtmichal, Sed, Zelvi, Satan__666
173 proti
V oblíbených: Žádný uživatel
Oblíbenost: 1,21 %
Stav: Má záporné skóre

Diskuze

13:27
M4rtin: Wowkaři mají taky holky?
silhouette
Wowkaři mají taky holky?..
13:30
bounick: Re: Wowkaři mají taky holky?
bounick
Tenhle nemá ani smysl pro humor!
Zabili Zidaneho, parchanti
14:58
angie-metalbee: Re: Wowkaři mají taky holky?
angie-metalbee
Mají. WoWkařky. ;)
Někdy nezbývá, než být optimista.
15:01
wyDra: Re: Wowkaři mají taky holky?
wyDra
Mně se líbí, jak každý odsuzuje jiné lidi, kvůli tomu že hraje wowko (popřípadě co poslouchá, jak se obléká atd...)
RIP Zidane. Jeho ban ranil všechny. Pamatujme na jeho snažení a čiňme lamera čitelným o to víc!
15:45
Usirev: Re: Wowkaři mají taky holky?
silhouette
mně taky
Jsem korektor. Čtení zdejších příspěvků – to je jako neplacenej přesčas.
18:54
angie-metalbee: Re: Wowkaři mají taky holky?
angie-metalbee
Rýpnutí neznamená odsuzování. Nemusíte se hned čílit. :)
Někdy nezbývá, než být optimista.
19:32
Usirev: Re: Wowkaři mají taky holky?
silhouette
né, tys to nepochopil, mně se to fakt líbí
Jsem korektor. Čtení zdejších příspěvků – to je jako neplacenej přesčas.
19:35
000200: Re: Wowkaři mají taky holky?
000200
Všechny ženy na internetu jsou muži. :))
Navrhuju ban za naprostou demenci.
19:38
Zidane: Re: Wowkaři mají taky holky?
Zidane
Mají, na jedné ruce mají vytetováno Anička, na druhé Evička a každý večer se na ně tak dívají a říkají si "tak co, holky, která to dneska bude?"
Za pravopisné hrubky, wypatlanštinu, přepsané staré vtipy, politické narážky a evidentní gumídky dávám automaticky mínus.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.