Detail hlášky #57878

<a> Zlomils mi srdce, abys věděl.
<b> Ach, promiň! Tak zítra vezmu chemopren a spravíme to ok?
<a> chemopren? jakože kondom?

Komentář: A kluci jsou prej perverzní.

Informace o hlášce

Datum přidání: 24. 3. 2011
Kategorie: Hlášky
Autor: Papinek (2 hlášky)
Hlasování: drobcek99, Sheldon_Dobyvatel, DeBon, Keeehi, Dvorka, selmi, snowflake, Korialis, hAssassin, pajik95, maucelka, alinicko, Carmensita 13 pro a Diplomat, SpeOp, hossa, Lorandel, alaqella, Mishar, bosorka, wegas, ubozak, fatman, Nevermore, kecal_op, Sotna[A], Tewet, Sinn, smrduty_kojot, kudli, Inf1n1tyy, zuzka2727, Queller, Foo_Fighter, Tominas, Original, Blast, Svorrok, Harys, Highlander, Kogaku, ChuckNorris, sparasis, lentiilka, Marcus7, M4rtin, suah, TheCorrimation, Neuromancer, freaky_tomato, magalhao, twr42, picis, Zidane, Sed, Slay, Witek, mmax, Frostys, Zuza-chan, Niah, Funin, HateMePls, iNs3cT, Deneb, LittleOmig, Kakodemon, Sha-a-kaa, CIMBI, tomzi, DeathsDream, DarkAngel, Mania, Altair, chachan, Schmeeczko, mickelangello, Alf, Traitor, Fenris, DarthOptimus, Mysharr, luciferrus, Matrin, CPY, machulka, Ripper, Marco, Einherjar, Eurostoxx, Krepi, Markuus, YDraigGoch, Wlk, Frisbeeman, Mackie, Widzney, SkyHaven, Lidulinka, kafcak, Lekan, kuras, YoSarin, w3m, frlo, maara, Vidlos, Rimmoncze, Petr640, Zodi4c, soustruh, cocker, Maty991, blackotka, Pista_Hufnagl, queeny31, Ondruch, Danny991, scarlaxx, Hammer, MistrBuBak, doombo, joolana, SuPPoRTiDioTS, Wery, Hans, Trny, Moskva, mattysek_com, Meer, Hroner, Psycho_O, Raptore, Eveni, riddick09, 8laz3r, Edu, shaggy, nitram1234, Los, Mirator, LosFilipos, Marsian, Flyer, KorYi, huhulesny, Doktor, zelvak, kbtmichal
135 proti
V oblíbených: Žádný uživatel
Oblíbenost: 5,21 %
Stav: Má záporné skóre

Diskuze

21:50
Leinad: Škoda komentu
silhouette
Škoda komentu
Come shall ten well bload? Ten well bload shall when blaight yatchman.
16:06
SuPPoRTiDioTS: Re: Škoda komentu
SuPPoRTiDioTS
Škoda úsilí uživatele Papinek sem tuhle hlášku vůbec dávat...
I'm here to make people laugh :)
23:25
Leinad: Re: Škoda komentu
silhouette
á, vždyž sem do nadpisu dával mínus, kam zmizelo? Bez komentáře by ty tři řády byly vtipné.
Come shall ten well bload? Ten well bload shall when blaight yatchman.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.