Detail hlášky #57707

<a> nemusíš se mne ptát,jak jsem dopadla... :(
<a> vůůůbec....já tu nejsem.....
<b> no a jak jsi dopadla? (sry že se nekoukám, kdo je online na celý kilometrový seznam) :D
<a> nevim...
<a> odjeli jsme dřív a na netu to ještě není....

Komentář: to zabila.... :D

Informace o hlášce

Datum přidání: 21. 3. 2011
Kategorie: Hlášky
Autor: Hubert79 (5 hlášek)
Hlasování: theodora, denny1, Mysharr, katula7, Petr640, Carmensita 6 pro a SpeOp, mrcl, Krepi, vasek004, Svorrok, Hroner, Queller, Neuromancer, kafca, Mairiel, Fenris, peca, gillan, Nevermore, Smetak, Inf1n1tyy, Aggie, kecal_op, CIMBI, screen, Scr1899, Sangi, bosorka, cooly, jirkaBUN, w3m, Slim2, Altair, Foo_Fighter, Maailmameister, regg23, HateMePls, Hadmen, M4rtin, ubozak, Witek, Frostys, Funin, Shadowmaster, Sha-a-kaa, Diplomat, Celer, chachan, Marcus7, mmax, Lee1503, YDraigGoch, YoSarin, Maty991, Meer, Justice, Sotna[A], suah, Slay, LosFilipos, Ondruch, Alf, cocker, Zuza-chan, q, Wlk, Derrotado, merlinovic, alaqella, Frisbeeman, Bakys7, joolana, smrduty_kojot, Wery, Matrin, Ripper, Niah, theSlayer, DarkAngel, Lekan, mickelangello, lilo, Lorandel, Traitor, lerra, Hammer, freaky_tomato, Lida79, Darmy, povalec007, Tikov, Moskva, Harys, kat91, fatman, Kogaku, Highlander, TheCorrimation, Danny991, Schmeeczko, Math3s, sparasis, joocker, ChuckNorris, chearius, DeathsDream, Myrdin, iNs3cT, nesro, frlo, lentiilka, nitram1234, MistrBuBak, 3Run, ALiEN, wegas, Einherjar, Psycho_O, DarthOptimus, Tutanken, selmi, kuras, SkyHaven, scarlaxx, Vidlos, N3r0, kafcak, picis, logout, Santiago-san, krutoslav, Tephigue, Deneb, Nyan, Mirator, z0nt0r, bebecha, ajwn, Hans, Gorkil_the_goblin_king, Lidulinka, Katschaba, queeny31, Acorp, KorYi, teye, GRIF, Marsian, Orlan, kapoka, huhulesny, Doktor, zelvak, kbtmichal, Sed
149 proti
V oblíbených: Hubert79 1 uživatel
Oblíbenost: 1,79 %
Stav: Má záporné skóre

Diskuze

18:22
spiderpig: nebodaj dejepisná olympiáda ?
silhouette
nebodaj dejepisná olympiáda ?
18:29
zoe37: Re: nebodaj dejepisná olympiáda...
zoe37
pro žáky 5tých tříd?
nemám nízké sebevědomí, mám nízké mínění o ostatních
18:38
spiderpig: Re: nebodaj dejepisná olympiáda
silhouette
bola dnes aj v Cechach ?
21:01
Hubert79: Byla to olympoška z Češtiny pro
silhouette
Byla to olympoška z Češtiny pro 9. třídu...resp. KVARTU :D
14:25
Arutha2321: Ty sa ma ani neopýtaš, ako sa má...
silhouette
Ty sa ma ani neopýtaš, ako sa máš?
No ako sa máš?
Ále, ani sa nepýtaj.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.