Detail hlášky #56508

<a> Jsem chtěl zase jednou ušetřit
<b> copak? :)
<a> Tisknul jsem materiály na ájinu
<a> Obrázky přece tisknout nebudu, škoda barvy
<a> Až při hodině mi došlo, že jsou tam úlohy na práci s obrázky

Informace o hlášce

Datum přidání: 22. 2. 2011
Kategorie: Hlášky
Autor: Altair (27 hlášek)
Hlasování: SpeOp, Eriq, Houmiii, TmaSvetlo, Saljack, Lothias, TommyGun, Scr1899, Samarka6, mattysek_com, OverdoZz, adel, Flame, Cubis, Anka 15 pro a Queller, Aggie, Lyachtu, Schmeeczko, Traitor, Wery, Celer, smrduty_kojot, sevenjetc, soustruh, Deneb, suah, LittleOmig, Foo_Fighter, Svorrok, wotas, millcEK, GICaesar, Maty991, zuzka2727, Lorandel, Kakodemon, merlinovic, teye, N3r0, perfect, Moskva, Nevermore, Hroner, Fenris, Diplomat, bosorka, Kogaku, Harys, Sha-a-kaa, Kylee, Fatality, Danny991, sexymeda, user1234n, Psycho_O, Math3s, Alf, SuPPoRTiDioTS, LosCatmanos, Sinn, Draky, w3m, Highlander, Funin, mickelangello, waltter1981, janson, Juggernaut, iNs3cT, Tanaki, Sotna[A], Hadmen, WaRi, Zuza-chan, Dryft, CIMBI, DeathsDream, Stevie, M4rtin, ChuckNorris, Bakys7, joocker, wgs, SantaSatan, Ripper, Rimmoncze, Cureman, ALiEN, Ella, DarthOptimus, luciferrus, Eduard, Neuromancer, selmi, rain, ubozak, doombo, Diego, krutoslav, Tutanken, machulka, Pista_Hufnagl, Ludo, alaqella, Ondruch, Einherjar, diablo, SkyHaven, Wlk, picis, kuboslav, YDraigGoch, GRIF, Frisbeeman, chachan, Mairiel, kuras, Darmy, tronda, Slay, LosFilipos, Markuus, Wolfeek, srobka, CrazzYdiot, DarkAngel, MistrBuBak, Katschaba, 3Run, Nadneseny, kecal_op, Inf1n1tyy, ruslandsm, Tristy, Marcus7, Smetak, Vidlos, melounovycukr, lerra, Chilli_papricka, ajwn, Justice, sparasis, Blast, bradl3y, love--sucks, maara, zlometla, TidO, Hammer, miloso, RAF47903, wegas, Mouse565, Dargen_Scorpio, theSlayer, DARTHPraetorian, queeny31, HateMePls, KorYi, Witek, Morv, Ondra_99, paapi, simply_v, Meer, tomzi, rutyy, huhulesny, Pato39, Knighter, hkc_moris, Edu, Doktor, Tominas, Montechito, lentiilka, Renee, karlosnet, Teramon, mesie, tristaver, zelvak, kbtmichal, TolSinion, cannibl, Chosen, crex, Rimmer, zgrossl, Blanch, Titanit, freaky_tomato, koppi, Somme, Zelvi, Stickman, Elephie, Lolek95, Ejmin, S0far, nitram1234, Matesss, Sinistra, kodl1, Aristocrat, Apophis, kudli
194 proti
V oblíbených: Žádný uživatel
Oblíbenost: 4,40 %
Stav: Má záporné skóre

Diskuze

09:17
Pista_Hufnagl: Nojo, chytračit se nemá. Já taky...
silhouette
Nojo, chytračit se nemá.
Já taky jednou chtěl ušetřit a tak jsem nelenil, vypravil se o víkendu do firmy a objemný dokument jsem si vytiskl tam. Až cestou domů jsem si uvědomil, co jsem to za vola. Ta firma je moje.
Takže jsem během jednoho dopoledne sám sebe okradl, přišel jsem si na to a řádně jsem se seřval:)
Prznění mateřštiny neodpouštím. // A jen tak mimochodem - Blanch mi třikrát (!) podržela. Kdo z vás to může říct, pánové? Áha?

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7386 dny

Hláška #1083

<Neumanns> jak mám v neru 7 vytv


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 21 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.