Detail hlášky #55682

<Stypek> ona: Když si tak chytrej tak kam mam zapojit toho johna když už jsou všechny díry obsazený ??? On: Miláčku myslíš jacka ? :-D

Informace o hlášce

Datum přidání: 4. 2. 2011
Kategorie: Hlášky
Autor: bezfiltresCZ (1 hláška)
Hlasování: lilo, Nefik, fornhort, sten32, PaxDeora, joolana, PhillipMacGregor, SpeOp, CrazzYdiot, Mania, Sobik_Andus, muchula, Devler, OmeGa, Joshua_1988, Nohiki, KeeperX, Tutanken, Mairiel, Eriq, ___spuntik___, zivocich, brokec, splinak, Matesss, Pajasas, scyther, ciakval, Ripper, ivus_ka, selmi, LivArt, srobka, GICaesar, Mysharr, Blejskatko, janson, vidlak333, bosorka, SuPPoRTiDioTS, maucelka, Clarky, Vendelina, Lepr, lanoxx, Michkov, Juggernaut, Atlantis, ruslandsm, Deafboy2v1, Shark94, suah, snowflake, kadibudka, wotas, If-if, Reiki, BubblyBubble, Mirator, maryjane, sg_sysel, Sarka, SantaSatan, BMJackal, MartinezZ, Anti, Celer, Kakodemon, Keeehi, Elik7, Nufik, Math3s, ovcak, ajena, Rukof, ScH0ll_kIll3r, Caaslav, czHONAN, McBobr, Kylee, Phate, Johny--X, ScrappyCoco, lobster111, peca, kukec, HolluB, Alf, Danik02, rejdle, Alve, Nyan, metrixm, rocknrolla99, Explodovana, Fan3Tastic, mililivantilili, Krkavec, Ondra_99, Lee1503, huhulesny, Snake, Morv, Kapitan 104 pro a booxly, theSlayer, Sotna[A], Eslinecka, DarkAngel, burka, ouvon, Nevermore, keksa, Slay, Zidane, Inf1n1tyy, Bakys7, Danny_T, DeathsDream, iNs3cT, anezkaceska, darkknight, WaRi, ChuckNorris, perfect, kbtmichal, Smetak, joocker, robbo99, HateMePls, Witek, sparasis, Wery, SkyHaven, Sha-a-kaa, pejda, Traitor, Diplomat, KW42, Dan, Kogaku, Blast, Funin, sevenjetc, mickelangello, MistrBuBak, Svorrok, nazor, Pista_Hufnagl, alaqella, smrduty_kojot, Dandynes, magalhao, Lidulinka, Maty991, Ondruch, machulka, Ciselnak, luciferrus, Qckoss, M4rtin, Humr, pitufo, Tephigue, xjendax, chachan, Justice, Sinn, Zurix, fatman, Marcus7, lerra, Frisbeeman, teye, Harys, shaby, CZ_StRider, Cernunnos, juuny, julius, kapoka, trepka, jezzy, hossa, kecal_op, Cassidy, Draky, Queller, Herda, Tikov, Neuromancer, masozravapalma, robdrak, Frit, Sed, aalfred, Edu, sangrila, miloso, fatalixi, ubozak, Freedom-soldier, love--sucks, GRIF, spaly, melounovycukr, DragoonX, tomzi, Altair, Psycho_O, Sousuke_, freaky_tomato, HOLAS, Winters, Schmeeczko, crazy_sisky, paapi, Doktor, zelvak
114 proti
V oblíbených: Žádný uživatel
Oblíbenost: 41,17 %
Stav: Má záporné skóre

Diskuze

22:43
theSlayer: A...a....a co toto jako má bejt?...
silhouette
A...a....a co toto jako má bejt? Je to přepsanej vtip nebo jiná citace (hledáním jsem nic nenašel, ale to neznamená, že to tu nebylo, možná neumím hledat), anebo jen špatné formátování? (tj. autor neumí/nechce číst)
I am T.H.E.S.L.A.Y.E.R. I'm bigger on the... outside. :-D
23:07
fornhort: Náhodou, docela pobavilo
fornhort
Náhodou, docela pobavilo.
23:32
ChuckNorris
Pokud to není přepsaný vtip tak autor zrovna svojí imbecilitou, v neschopnosti poslat dobře naformátovanou hlášku, zabil jednu z lepších citací (autore (nebo kdokoliv jiný), ale to tě neopravňuje tuto hlášku poslat opět dobře naforámotvanou!)
občas používám chuck-ironii
23:36
Sethiel: Očividně ani autokontrola formát...
Sethiel
Očividně ani autokontrola formátu citací není blbuvzdorná.
Představte si, jak blbej je průměrnej člověk. A teď si představte, že polovina lidí je ještě blbější!
23:49
w4rr10r: She's got the jack!
silhouette
She's got the jack!
09:39
Michael_J_Fox: Ta politika je všude
silhouette
Ta politika je všude, co?
Stejně je to fake.
13:21
nk8215: Re: Ta politika je všude
silhouette
Heh, konečně mi ten tvůj příspěvek došel :) tohle je ale ještě ta lepší varianta, "john" je totiž také americké slangové označení toho, co ve slavné hlášce http://www.lamer.cz/quote/14800 pochopil <b> jako "to" :)
Wie nennt man ein um Hilfe rufendes Ferkel? Notrufsäule

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7558 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.