Detail hlášky #54674

<a> co ti je, proč si nebyl ve škole?
<b> mám akutní dermatologicko-orální problém :/
<a> to máš jako beďara v krku nebo co? :D
<b> jj

Informace o hlášce

Datum přidání: 10. 1. 2011
Kategorie: Hlášky
Autor: Darth_Adis (3 hlášky)
Hlasování: stalucie, wegas, Derrotado, kikculka, enjay, srobka 6 pro a Judzeen, Inf1n1tyy, Psycho_O, Sotna[A], PikoPirat, Mania, Sinistra, Harys, Svorrok, Sha-a-kaa, trepka, Diplomat, Tommycz, Maty991, riddick09, soustruh, Schmeeczko, KaseO, Cureman, alaqella, Slay, voda, Altair, Tristy, anezkaceska, Alf, mickelangello, DarkAngel, Zidane, redog, Lyachtu, Azador, SkweerookL, RiBo, mmax, Blast, WaRi, Foo_Fighter, iNs3cT, DeathsDream, MartinezZ, Nevermore, lentiilka, hAssassin, Mantys, kapoka, ChuckNorris, Kogaku, GRIF, MistrBuBak, sg_sysel, wgs, CrazzYdiot, kakino1991, CIMBI, spaly, Fenris, bounick, Nohiki, Traitor, 3Run, melounovycukr, GICaesar, Pista_Hufnagl, selmi, Fidla, ubozak, Ella, Kamzik, maryjane, freaky_tomato, Imrich, smrduty_kojot, Neuromancer, krutoslav, tronda, Queller, CPY, DeeDee, Fila, corwin_x, Wlk, Kolouch, paapi, nitram1234, machulka, sparasis, wotas, Frisbeeman, tomcoko, kocird, chachan, YoSarin, TidO, takylama, Markuus, simply_v, MacHonzee, Filek, miloso, Bakys7, DarthOptimus, nwkt, ALiEN, Hammer, Kakodemon, jamoje, SuPPoRTiDioTS, Airy, theodora, Ondruch, Rimmoncze, kuboslav, Vendelina, Slim2, fifik87, oOJoKeROo, M4rtin, perfect, Danny991, woody, Wery, Marcus7, Al-ik, Katschaba, antena, robbo99, popik34, runoilija, spacak, Decado25, Justice, Eslinecka, CZ_StRider, SkyHaven, masozravapalma, Zuza-chan, Ripper, w3m, Mirator, Deneb, rain, suah, love--sucks, Moskva, Ondra_99, YDraigGoch, Witek, huhulesny, zelvak, DreiPunkte, kbtmichal, tristaver
153 proti
V oblíbených: Žádný uživatel
Oblíbenost: 1,74 %
Stav: Má záporné skóre

Diskuze

23:00
Zidane: Jen aby to nebyl kapavčitý zánět...
Zidane
Jen aby to nebyl kapavčitý zánět hrtanu popř. aby ten "beďar" nebyl syfilitický tvrdý vřed.
Za pravopisné hrubky, wypatlanštinu, přepsané staré vtipy, politické narážky a evidentní gumídky dávám automaticky mínus.
23:14
SkweerookL: http://www.lamer.cz/quote/19888
SkweerookL
http://www.lamer.cz/quote/19888
V životě každého muzikanta nakonec vždy přijde chvíle, kdy musí zodpovědět jednu otázku: "Ještě jedno?"

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.