Detail hlášky #54486

<B> ale zase muzu psat veskere anglicke znaky pomoci praveho altu
<B> !@#$%^&*()
<A> to muzu taky vole :D
<B> [];¤<>/×÷?:^{}_+|
<A> B napsal: <<< !@#$%^&*() (Dnes 19:52)
<A> kurva :D
<B> xD

Komentář: Skype a jeho kopírování z chatu :D

Informace o hlášce

Datum přidání: 5. 1. 2011
Kategorie: Hlášky
Autor: czlukas (1 hláška)
Hlasování: Yurine, Fox_VK, peThe, HitmanCz, Kolouch, lg, biges, HonzaRez, Milhauzz18, Severina 10 pro a Svorrok, Ripper, sg_sysel, Skar, Zuza-chan, perfect, Smetak, SuPPoRTiDioTS, Mania, picis, Traitor, bosorka, Wery, suah, Snowy, lerra, Bakys7, mmax, kudli, GICaesar, Alf, Johny--X, fatman, Sha-a-kaa, lentiilka, anezkaceska, BerendeBracy, SkyHaven, smrduty_kojot, Queller, Gopaz, Danny991, Hans, Kogaku, Wendigo, Blast, CrazzYdiot, GRIF, Diplomat, Altair, Maty991, Ella, kapoka, alaqella, Sinistra, Moe, Tommycz, Vitas, Nevermore, mickelangello, Edu, Funin, Harys, CIMBI, vlk_93, RiBo, ScH0ll_kIll3r, Tutanken, YoSarin, Sotna[A], Los, kudlajz, simply_v, bounick, luciferrus, Ondra_99, Wlk, KaseO, DMRaper, MistrBuBak, Mara821, iNs3cT, nwkt, Rimmer, DeathsDream, Fenris, soustruh, wegas, Kaissy, PikoPirat, sparasis, robdrak, bradl3y, Witek, vbercik, Kakodemon, Inf1n1tyy, palcifer, Slay, Lopatka93, Schmeeczko, sevenjetc, CZ_StRider, SkweerookL, belisek, Foo_Fighter, Petriik, MartinezZ, Cureman, TheTiger, Rimmoncze, woody, rain, Pista_Hufnagl, Katschaba, Imrich, freaky_tomato, Nathaniel, krutoslav, matasek, Slim2, DarthOptimus, Frit, Neuromancer, ubozak, LosFilipos, Sed, pavelnop, kafcak, tomcoko, paapi, ChuckNorris, bady, selmi, WaRi, BMJackal, Frisbeeman, Airy, chachan, Nekromancer, t0mas, Dan, Deneb, LiidaS, Pooka, Trny, kecal_op, Markuus, abouttabs, Darmy, 3Run, Verlion, Nohiki, w3m, Schyzis, Hammer, M4rtin, trepka, Vendelina, kapriiik, Justice, Mimalu, Zidane, assim, Al-ik, Moskva, Ondruch, lilo, theodora, DarkAngel, riddick09, Dandynes, love--sucks, maryjane, joolana, zelvak, DragoonX, kbtmichal, Tceld
168 proti
V oblíbených: Žádný uživatel
Oblíbenost: 3,08 %
Stav: Má záporné skóre

Diskuze

21:01
Wasting-Turtle: Super, kopírovat umim taky
Wasting-Turtle
Super, kopírovat umim taky.
Za kladivo z houby !
21:03
HolluB: Re: Super, kopírovat umim taky
HolluB
Super, kopírovat umim taky.Super, kopírovat umim taky.Super, kopírovat umim taky.Super, kopírovat umim taky.Super, kopírovat umim taky.Super, kopírovat umim taky.Super, kopírovat umim taky.Super, kopírovat umim taky.Super, kopírovat umim taky.Super, kopírovat umim taky.Super, kopírovat umim taky.Super, kopírovat umim taky.Super, kopírovat umim taky.Super, kopírovat umim taky.Super, kopírovat umim taky.Super, kopírovat umim taky.Super, kopírovat umim taky.

Ja taky...
Ja být zlý a ukrutný vládce ponožek.
21:04
Wasting-Turtle: Re: Super, kopírovat umim taky
Wasting-Turtle
To ti velice gratuluji.
Za kladivo z houby !
21:06
hubert: Kde je vtip? :(
silhouette
Kde je vtip? :(
The Game
21:09
Wasting-Turtle: Re: Kde je vtip? :(
Wasting-Turtle
Utekl, poněvadž poznal, že není vtipný.
Za kladivo z houby !
21:14
hubert: Re: Kde je vtip? :(
silhouette
Už chápu, v čem je pointa. Kdyby ten vůl uměl kopírovat na skypu, nemá problém.. Ale vtip v tom není. :(
The Game
23:34
czlukas: Re: Kde je vtip? :(
silhouette
zato ze ty si postl velmi vtipne hlasky :P
23:58
palcifer: Re: Kde je vtip? :(
silhouette
ste si kvit
00:13
lg: Dobře :D
silhouette
Ten se povedl :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 8111 dny

Hláška #15

<Quanti> dneska me tam akorat na


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2890 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3105 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 14 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 85 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.