Detail hlášky #53570

<a> no to bysm ohl
<a> tka maji doma hafo moc kompu a jeho matka se kompem zivi, bo teda na nem maka a ma tam tajny informace z prace, tka se musi chranit
<b> a na to pomáhá antivir?
<a> no asi jio, aby se ji tam neco nedostalo a nestahovlao ji informac,e ne?
<b> jako firewall bych chápal ale antivir?
<a> firewall je mozila,pac tu neznala, to jsme ji tam natahla az ja, bo me ie sere
<b> myslíš Firefox...to je prohlížeč...
<b> firewall, je program, kterej chrání počítač před přístupem ze sítě
<a> aha

Informace o hlášce

Datum přidání: 8. 12. 2010
Kategorie: Hlášky
Autor: Hoyohoyo (4 hlášky)
Hlasování: kikculka, ciakval 2 pro a w3m, tomcoko, Zuza-chan, Altair, Zikmo, alaqella, mmax, Reiki, zivocich, Kogaku, Kaissy, sparasis, iNs3cT, iann, Schmeeczko, sangrila, Mania, CrazzYdiot, sg_sysel, Jumbo, SkweerookL, mickelangello, Snake, Foo_Fighter, JindNovo, Alf, sevenjetc, Sha-a-kaa, Pajusa, DeeDee, Wolf, MistrBuBak, Harys, aikym, bradl3y, kudli, Aggie, Severina, TheTiger, Svorrok, Milhauzz18, Diplomat, picis, Ondra_99, luciferrus, Tutanken, Imrich, Slim2, woody, soustruh, fifik87, ubozak, simply_v, Traitor, Highlander, Al-ik, chachan, pavelnop, ChuckNorris, PSK, Hammer, krutoslav, YoSarin, Ripper, Wlk, Ravenek, Wendigo, Stevie, diablo, takylama, Fenris, TommyGun, Lothias, tronda, mixhail, Maty991, Frisbeeman, dejdy, DeathsDream, wegas, Fidla, Smetak, SoBo, Zidane, Funin, spacak, Danny991, kecal_op, HonzaRez, Marcus7, ALiEN, Rimmoncze, Nevermore, Markuus, Inf1n1tyy, redog, sixpounder, teye, Kath-Lin, Kronoss, nwkt, Vendelina, speedy89, Taran, spiderpig, trepka, lerra, WaRi, Nadneseny, Katschaba, Nekromancer, bosorka, Wery, theodora, Daysi, RiBo, Celer, Lida79, GRIF, SLoN, Vidlos, Slay, Johny--X, someone_else, Lecco, Bakys7, DarkAngel, booxly, Deneb, riddick09, belisek, SkyHaven, paapi, Sotna[A], melounovycukr, Witek, NaxashiDifisine, zelvak, kbtmichal, Sed, suah
141 proti
V oblíbených: Žádný uživatel
Oblíbenost: 0,38 %
Stav: Má záporné skóre

Diskuze

11:24
diablo: ehm, ktora cast je ta vtipna? Ta...
diablo
ehm, ktora cast je ta vtipna? Ta kde si niekto mysli ze Firefox je firewall?
Ale no tak, ludia, rozmyslajte! (kludne aj 3x nad jednou vecou)
11:51
TommyGun: ha ha ha ha hahaha...cítím spále...
silhouette
ha ha ha ha hahaha...cítím spálenou gumovinu
Vykouřená cigareta zkracuje život o 2 minuty, vypitá láhev rumu o 4 minuty a pracovní den o 8 hodin.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online

Somin

Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.