Detail hlášky #53091

<a> tak tohle mě dostalo
<a> prohlížím si takhle zvukovky k laptopu do USB a co nevidím
<a> "poskytne skvelý zvuk ve hrách, dokonce i pod Windows Vista" :-D

Informace o hlášce

Datum přidání: 21. 11. 2010
Kategorie: Hlášky
Autor: Shopingjs (9 hlášek)
Hlasování: zaefrim, spaly, Milhauzz18, CroozeR, Flad, Michkov, wailord, Dust, Awenor, monicka-princeznicka, smejdy, Maty991, YDraigGoch, CIMBI 14 pro a Wendigo, Sha-a-kaa, Schmeeczko, Deneb, kudli, takylama, Frisbeeman, PSK, ManSlayer, Blast, Imrich, Katschaba, bradl3y, Tristy, TheTiger, RiBo, Marcus7, SLoN, Svorrok, Danny991, t-fuse, lerra, Orlan, Snake, MistrBuBak, belisek, Pooka, Herda, Harys, w3m, Queller, M4rtin, sevenjetc, duchypuchy, Wery, Highlander, Slim2, lentiilka, sg_sysel, sexymeda, Ripper, Moskva, sparasis, mickelangello, Atlantis, Diplomat, Witek, Alf, Nevermore, spiderpig, lilo, Tommycz, trepka, Notor, Zidane, paapi, Hammer, Mania, Funin, Rimmoncze, CPY, CrazzYdiot, miloso, Claymon, Sotna[A], woody, tomcoko, wegas, Fenris, soustruh, Celer, kecal_op, Vendelina, booxly, fatman, SkweerookL, luciferrus, rotten77, Sinistra, spacak, Zurix, YoSarin, mmax, riddick09, gfhjkl, Robyn, alaqella, Foo_Fighter, Decado25, nitram1234, Johny--X, iNs3cT, Lorddreath, bosorka, simply_v, Stevie, Lahvout, Altair, WaRi, Traitor, Kogaku, joocker, DeathsDream, Nikeman, GRIF, Inf1n1tyy, MartinezZ, ALiEN, ChuckNorris, Tutanken, Pajusa, freaky_tomato, Al-ik, redog, obr, chachan, Bakys7, matasek, Wlk, Slay, dwander, frlo, robbo99, pavelnop, ajwn, Fidla, Mackie, krutoslav, Ondruch, kapriiik, picis, snipper, gillan, ubozak, fugasjunior, Ondra_99, skeblik, teye, PIL, Somzmeteny, zelvak, kbtmichal, DarthOptimus, Sed, suah
145 proti
V oblíbených: joocker 1 uživatel
Oblíbenost: 5,32 %
Stav: Má záporné skóre

Diskuze

17:17
Shopingjs: http://www.alfacomp.cz/php/produ...
Shopingjs
http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514008P0A3000IV9
Aperture Science: We do what we must, because we can
18:15
RamsesIV: Re: http://www.alfacomp.cz/php/p...
RamsesIV
hmm, tohle by nemělo projit už jen z čirého principu.
No a co, stějne všichni pomalu umíráme.
22:03
Dust: hmm
silhouette
Tak se mi zdá že poslední dobou celkem vtipný příspěvky propadaj jen kvůli množství uživatelů co si honí svoje malý ega tim, že klikaj na mínusy
Use the Force young padawan
04:38
GRIF: Re: hmm
GRIF
Dust: Tohle se ti opravdu jeví jako vtipné?
"Jistota, že jsme inteligentnější než ostatní je povážlivá už proto, že ji s námi sdílí tolik pitomců."

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.