Detail hlášky #51757

<a> ahoj, sem slysela, ze ses vcera nejak chytla s taxikarem :))
<b> ahoj, byl to kreten :D sem mu rikala at mi zastavi ze budu blejt a on me serval ze na to nema cas ze pak pro nekoho jede, tak sem mu poblila sedacku protoze na zem by to mel jednoduchy, chtel po me 500 na vycisteni tak sem ho poslala do prdele a sla jsem v klidu domu. Za cestu jsem taky nezaplatila :D
<a> sikulka :D

Informace o hlášce

Datum přidání: 12. 10. 2010
Kategorie: Hlášky
Autor: kacoslava (1 hláška)
Hlasování: CIMBI, Tomeamis, Somme, DMRaper, kikculka, lilo, lanoxx, Traitor, bumbik, Maty991, joocker, indexak, Zidane, shaggy, Judzeen, mariffka, blueW200, GICaesar, corwin_x, Mania, Neuromancer, Lorddreath, necro, Eurostoxx, Tutanken, kuras, tomPD, Bakys7, ychty, chachan, Severina, Beezer, ALiEN, anezkaceska, wegas, Krysoletka, Diefly, Radek9, Caaslav, veronique, Nadneseny, pinata121, Ondruch, Thor, Sellina, zvejkaL, Georgo10, Tommycz, FlloiD, zelvak 50 pro a melounovycukr, RAKrab, Danny991, ChuckNorris, Svorrok, takylama, Hospodin, Witek, ruslandsm, Derfight, M4rtin, Ripper, Ondra_99, Schmeeczko, extrawurst, w3m, Stevie, Inf1n1tyy, LosFilipos, Wendigo, trepka, kudli, Kukac55, Sha-a-kaa, Funin, Noschool, krisikowa, Imrich, lORD_Jajator, wotas, alaqella, woody, Sotna[A], PIL, diktator, rain, Alf, aiwi, Slay, kecal_op, belisek, Slim2, Queller, Kaissy, Nevermore, mickelangello, SkyHaven, freaky_tomato, DAran, Goues, Harys, Wery, simply_v, Fenris, soustruh, MartinezZ, DeathsDream, BMJackal, sparasis, PavelB, Vidlos, Morho, iNs3cT, ManSlayer, robdrak, ubozak, Zuza-chan, SkweerookL, duchypuchy, Recik, spaly, mmax, Microft, Maddy, spacak, CPY, puki, Fidla, Hammer, someone_else, katchaba, miloso, Doktor, ajwn, Herda, Pooka, NiaWolf, Kogaku, Petriik, Morco, Wlk, MistrBuBak, mixhail, Nekromancer, Moskva, rotten77, umpalumpVbikinach, Airy, cooly, Altair, Cernunnos, Darmy, SLoN, Katschaba, q, speedy89, sevenjetc, arain, kbtmichal, yannush, suah
111 proti
V oblíbených: bumbik 1 uživatel
Oblíbenost: 24,42 %
Stav: Má záporné skóre

Diskuze

21:07
Kaissy: Tím bych se asi moc nechlubila
Kaissy
Tím bych se asi moc nechlubila.
"Hloupost je nejzvláštnější za všech nemocí. Netrpí jí nemocný, ale ti okolo něj." Jacques Prévert
23:17
ManSlayer: a to si nanho ani nevytiahla mec...
silhouette
a to si nanho ani nevytiahla mec?
11:16
chachan: Jo holčičko .... pak jsem napiš
silhouette
Jo holčičko .... pak jsem napiš nějakou citaci jak se tě ten taxikář vyčápl ..... a uvidíme jak se budeš smát .... jestli si tě ovšem už nenašel
21:47
kacoslava: v tom taxiku jsem neseděla já, p...
silhouette
v tom taxiku jsem neseděla já, psala mi to kámoška..

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.