Detail hlášky #51723

<a> hele, lasko, ja si uvedomil, ze v patek asi mame smulu...jsou volby a ja jsem v komisi
<b> hele, lásko, to bylo pro mě?
<a> jj...dyk jsem te tak oslovil uz odpoledne ;-) :-)
<b> jo? a kam jsme měli jít v pátek?
<a> jezisi! ja si to splet s nikolou...no ty blaho!
<b> :D
<a> prominte pani profesorko, ja jsem si spletl okno :D

Komentář: poněvadž mám plno otevřenejch oken na ICQ

Informace o hlášce

Datum přidání: 11. 10. 2010
Kategorie: Hlášky
Autor: kangaroo (1 hláška)
Hlasování: Somme, bosorka, wegas, Taumy, Gobledon, kukurica, ScH0ll_kIll3r, anezkaceska, SSuk, kazlik, Severina, takylama, dOniiicek, kuras, Kolouch, diablo, GRIF, Traitor, tomPD, lilo, Mania, furak, WhiteDragon, smejdy, RiBo, wary, DMRaper, logout 28 pro a Ripper, DMDave92, Datel, Svorrok, Sotna[A], Altair, robdrak, Noschool, mmax, fatman, wotas, duchypuchy, belisek, luciferrus, Sha-a-kaa, Queller, aiwi, Diplomat, iqtiqe, tocra, Schmeeczko, KarlCZ, ychty, woody, Danny991, doupi, Smetak, Kogaku, sliwowitz, Ondra_99, Tommycz, kudli, freaky_tomato, SLoN, Jumbo, alaqella, Wlk, Derfight, ubozak, Stevie, Wery, umpalumpVbikinach, Harys, miloso, ToyMachine, Nekromancer, suah, w3m, Judzeen, simply_v, insaina, Microft, nitram1234, joocker, Wendigo, Arinka123, trepka, diktator, Eriq, Nevermore, DAran, Zidane, Quitty, merlinovic, Edu, iNs3cT, DeathsDream, SkweerookL, Myrdin, sukuban, AndilekC, ReginaPhalange, Alf, sparasis, Nikeman, Inf1n1tyy, lORD_Jajator, Lorddreath, MartinezZ, Rorschach, t-fuse, Dan, Imrich, melounovycukr, krutoslav, pavelnop, Tutanken, Pooka, puki, lerra, mixhail, Awenor, Funin, Slay, BerendeBracy, Nadneseny, Cernunnos, CIMBI, LosFilipos, chachan, Blast, Fidla, lanoxx, WaRi, Ondruch, CPY, gillan, Leinad, kraml, dolphy, soustruh, Zaragoza, Hammer, Moskva, Petriik, Snake, Thor, rain, bebecha, Jozxyqk, kham, Valar, jamoje, Zuza-chan, Al-ik, spacak, ChuckNorris, love--sucks, redog, Fenris, kecal_op, ruslandsm, promne, MistrBuBak, Aendil, Daysi, Bakys7, Goues, kesodni, Kaissy, Lethar, RAKrab, PIL, shaby, Maty991, kbtmichal, zelvak
147 proti
V oblíbených: Žádný uživatel
Oblíbenost: 11,31 %
Stav: Má záporné skóre

Diskuze

20:02
Somme: heh
Somme
dalo by sa polemizovat o pravdivostnej hodnote, kedze takychto hlasok je milion, ale pobavilo ma to. :)
http://s1.racingduel.cz/r20603
20:17
soudruzkaodtedinkognito
jo to dalo, pac se mi moc nechce verit, ze ma profesorku na ICQ :-)
vrrr:o)
20:26
Somme: Re: heh
Somme
možno sa ta profesorka tiež volá Nikola =p Ale verit sa to nechce ani mne. no to nic nemeni na fakte, ze ma to pobavilo.
http://s1.racingduel.cz/r20603
01:32
soudruzkaodtedinkognito
jo tak neni to zlý...ale o tom jestli mě to pobavilo...asi tak jako těch 50 předchozích na stejný způsob :-)
vrrr:o)
22:45
Eriq: Re: heh
Eriq
Mám mamku středoškolskou učitelku, která má některé své žáky na Facebooku, takže bych se tomu vůbec nedivil. ;-)
folklóry: vzrušuju tě, deš na lamera, komentář:xD/ICQ/FB, pica vs pizza, neuvěříš co se mi stalo, to jsem se zase zkalil...
17:05
WhiteDragon: Re: heh
WhiteDragon
Proč by to nebylo možné ? Kamarád měl plno ICQ od učitelek či učitelů na škole...
22:35
Wendigo: Hlavně děkuju za ten komentář, b...
silhouette
Hlavně děkuju za ten komentář, bez něj bych vážně netušil jak se mu to povedlo

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7208 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.