Detail hlášky #51192

<User> ahoj, chcem sa spytat, ci mozete na ITO robit take veci,ze napr. mi prekonfigurujes klavesnicu... som pocula, ze sa to da, aby mi pisal klaves ine ako je to nastavene. mozes take nieco spravit?
<Tom> ahoj
<Tom> fuha...zeby sme az taki zazracni boli?
<Tom> myslis to tak, ze napriklad stlacis pismeno A a ono to napise B?
<User> predpokladam, ze to mas v malicku, len neviem, ci sa to smie
<User> ano , presne
<User> lebo mam ten tenky enter a nad nim \| , ale to by som chcela dat tiez ako enter
<Tom> a to ti kto povedal taketo?
<User> lebo to vzdy stlacam a ide mi to na nervy
<User> ako ja viem, ze bez toho sa da existovat
<User> iii to sa neda spravit?? brat mi daco vravel, ale neviem, ci sa to da nastavit na vsetky klavesy, alebo len na niektore
<User> ale zevraj to veru funguje!
<Tom> tak jak tu sedime 4-ia, tak sme o tom nepoculi
<User> aha. tak nic zabudni

Komentář: rodina nadovsetko :D

Informace o hlášce

Datum přidání: 27. 9. 2010
Kategorie: Hlášky
Autor: EricDraven (1 hláška)
Hlasování: lucyen87 1 pro a diktator, Noschool, tLama, LosFilipos, Diplomat, Derfight, PIL, Sha-a-kaa, ubozak, robdrak, Ripper, lanoxx, freaky_tomato, Sheppy, Harys, jezzy, Sousuke_, Pooka, soustruh, Miruska23, woody, Hammer, PikoPirat, Nevermore, Wery, Schmeeczko, Zilin, ychty, Ondruch, frlo, Sydrok, Awenor, runoilija, Daysi, masozravapalma, simply_v, gredo, kesodni, mmax, Frisbeeman, Goues, lerra, mickelangello, pute, Dani, SkweerookL, Ondra_99, alaqella, Petriik, RAKrab, paapi, Wendigo, Blast, Sotna[A], Norton, joocker, Danny991, Kogaku, sparasis, insaina, Witek, Lord_Iswene, wraX, bosorka, Inf1n1tyy, miloso, DarkAngel, BerendeBracy, mijorozec, syrande, Kew, Wlk, arain, trepka, wegas, woski, Foo_Fighter, kecal_op, klatja, Morho, walltar, wary, sevenjetc, WhiteDragon, Robyn, elvellon, SkyHaven, w3m, MaaTa, Svorrok, anezkaceska, love--sucks, Zidane, iNs3cT, Myrdin, Highlander, Schyzis, Snake, Lahvout, Microft, rain, fekalmaster, Tutanken, jamoje, ajwn, UnLiMiTeD, smejdy, ChuckNorris, Moskva, chachan, DeathsDream, kraml, Edu, duchypuchy, someone_else, lilo, DMRaper, fatman, RiBo, KaseO, CPY, Alf, Mackie, Jumbo, Jozxyqk, belisek, Traitor, celerek, NaxashiDifisine, Maty991, kbtmichal, zelvak, suah
133 proti
V oblíbených: Žádný uživatel
Oblíbenost: 0,13 %
Stav: Má záporné skóre

Diskuze

16:09
GICaesar: Jo, možný to je, když si napíšet...
silhouette
Jo, možný to je, když si napíšete novou znakovou sadu.
19:54
gilhad: jaký problém?
gilhad
Já si takhle předefinoval numerickou sadu, aby byla normální číselná, se shiftem normální anglická (!@#$%^&*) a s altem česká protože většinou programuju, ale čština se občas hodí, kdybych chtěl, tak není problém libovolné písmeno/znak předefinovat na Enter. Teda aspoň v rozumném OS to problém není a Windows už dávno nepoužívám...
19:55
wraX: Jsou na to programy, treba KeyTw...
wraX
Jsou na to programy, treba KeyTweak mi, myslim, fungoval, kde si to hezky v grafickem prostredi nastavis, restartujes Windows a voila - muzes psat cokoli cimkoli (tak me napadlo, ze jako kanadsky zertik by to mohlo byt dost dobre - premapovat nejak nahodne vsechny pismena a pak sledovat, jak se obet snazi neco napsat :]).
Jinak, nevim, co to znamena ITO, ale pokud jsou ta prvni dve pismena "IT" jako informacni technologie, tak ti ctyri "ajtaci" asi za moc nestoji...
"Mažeme pouze hlášky a diskuzní příspěvky, které porušují pravidla (...)"

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.