Detail hlášky #50578

<a> furt mi tu bude naskakovat ten priblblej privat v nemecku, se na to vykašlu uz fakt
<b> sis našla práci?
<a> jako to si rovnou clovek muze stoupnout na okraj silnice a ma vysrany a nemusí shánět privát :D
<b> cos vysrala? :D
<a> *vystarany
<a> tvl, nic sem nevysrala, proste sem se zamyslela a nekoukala a zapomela sem na dve pismenka
<b> to by mě zajímalo na cos myslela :D:D

Informace o hlášce

Datum přidání: 7. 9. 2010
Kategorie: Hlášky
Autor: Ewicka (1 hláška)
Hlasování: Kolouch 1 pro a lerra, sparasis, Sotna[A], Moranius, joocker, Svorrok, Schmeeczko, DeathsDream, paapi, tLama, lORD_Jajator, gredo, Judzeen, lentiilka, Sha-a-kaa, Eriq, sg_sysel, Sheppy, Zidane, TheCorrimation, Foo_Fighter, WhiteDragon, mickell, CrazzYdiot, mickelangello, SkweerookL, dalai-llama, Tristy, Inf1n1tyy, RooTan, mrScratch, nations113, sevenjetc, MartinezZ, Harys, sexymeda, Microft, DarthOptimus, soustruh, olano, miloso, Rorschach, furak, Alf, claudie1, rain, Al-ik, spacak, Niika69, woody, eriny, Fidla, alaqella, masozravapalma, Celer, simply_v, Tutanken, ychty, t-fuse, krutoslav, frlo, w3m, fatman, Eurostoxx, freaky_tomato, sodzer, Ondra_99, Jozxyqk, akbelx, Pooka, Derfight, Slay, Frostys, Slim2, tomzi, tepich, jjub, wraX, DarkAngel, cooly, Hammer, McBobr, Witek, El_Presidente, Kogaku, tronda, chachan, theSlayer, Deiw9090, CPY, ubozak, lilo, rotten77, WaRi, Myrdin, Jumbo, kat91, CptBilsn, BearPeter, Zaragoza, Aendil, ajwn, SkyHaven, DarkOne, Zilin, Lord_Iswene, Araoth, mmax, t00thy, Frenzy, Frisbeeman, wotas, Funin, MistrBuBak, Danny991, PajinkaKox, Edu, Diplomat, wegas, kecal_op, Wery, diktator, Ptolemaios, Goues, Wendigo, BerendeBracy, Smetak, mmenie, Liger, bymbac, trepka, RiBo, Mawenzi, arain, HollyFury, maroshka, Herda, Ripper, Moskva, ScH0ll_kIll3r, DAran, robdrak, xificurk, Sousuke_, Nevermore, merlinovic, beda, jerzi, Highlander, Morho, Atlantis, codex, Snake, Frattelli, Bleckie, lucyen87, love--sucks, anezkaceska, sirarag, cloxy, Zuza-chan, Fenris, Daysi, Kukac55, Vitas, Lucius007, bosorka, DanDan, nitram1234, shaggy, suah, Trny, DanBlack, shitcool, Cala, pavelnop, iNs3cT, celerek, Radmilka, belisek, kbtmichal, zelvak, Maty991
183 proti
V oblíbených: Žádný uživatel
Oblíbenost: 0,10 %
Stav: Má záporné skóre

Diskuze

00:54
sg_sysel: Autora/ku to možná zajímá. Nás u...
sg_sysel
Autora/ku to možná zajímá. Nás už trochu míň. Ale neodpustím si malou parafrázi.
Na lameru stačí otevřít frontu a je člověk nasraný ani nemusí načítat další stránku.
"I love the smell of gelatine in the morning!"-Col. Bill Kilgopher, Lamercalypse Now
01:26
WhiteDragon: Myslím na mínus
WhiteDragon
Myslím na mínus...
06:01
Tristy: Re: Myslím na mínus
silhouette
hm, bereš mi to z duše
Když už nerozumíš tomu, co děláš, dělej to alespoň precizně...
08:52
w3m: dávám mus. tvl, nedávám mus, dá...
w3m
dávám mus.

tvl, nedávám mus, dávám samozřejmě mínus, ale já narozdíl od vás vím, na co jsem od začátku myslel! MUHAHA rofl kupé mínus. Meeeow!
Složení příspěvku: 300g sarkasmu, 200g ironie, 15g destilovaného trollování.
08:53
w3m: Re: dávám mus. tvl, nedávám mus...
w3m
omluvte mou veselou náladu, ale dnes mám školu od deseti *kupé*
Složení příspěvku: 300g sarkasmu, 200g ironie, 15g destilovaného trollování.
10:20
tepich: Myslím, že myslela na tuto citac...
tepich
Myslím, že myslela na tuto citaci.
Mé písmo bývalo tučné. Opravdu!

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.