Detail hlášky #5049

<kregion> Ahoj, tak jak dopadl pokus s instalací openSUSE?
<Vilda> cau
<Vilda> bezi
<Vilda> wokna spadly tak jsem dal jen openSUSE
<kregion> je tam jeden důležitý bug, který po určitém čase znemožňuje vstoupit do instalace programů.... měl bys to najít hledání "parsing index bug" nebo tak něco, ale možná už to dávno vyřešili přes online update, což už nezjistím.... stačilo stáhnout a nainstalit jedno rpm a pak se to spravilo
<Vilda> tal o tom zatim nevim
<Vilda> jenom mi nejde jack :-(
<kregion> jack a vůbec tyhle audio věci se používají ve spojitosti s realtime kernelem a podmínkou je mimo jiné nemít reiserfs (ted nevím správný spelling :-)... na audio věci je možná zajímavé vyzkoušet distribuci 64Studio myslím, že na distrowatch je k nalezení
<Vilda> pri prvni instalaci behal, pri druhy ne :-(
<Vilda> spis bych rek ze je to nekde neco blbe nastaveny :-(
<kregion> hlavne jestli to je virtualni stroj, tak to bude asi na 90% problém, v reálné instalaci jsem s tím problémy neměl, kromě toho reiseru-fs
<kregion> někde se dá najít i realtime hotové jádro pro suse jako repositář, ale kde to bylo :-)
<Vilda> hmmmm .... je to fyzicky na HDD ....
<kregion> tak to je divný, a na co to používáš? tedy na co to potřebuješ? nějaké profi audio?
<kregion> moc zkušeností nemám, dělal jsem jednu mašinu s jack a rosegarden a nebyl problém
<Vilda> jej ... uplne obyc jack pro vystup na sluchatka :-D
<kregion> myslíme oba "jack server"????? jako software????
<Vilda> myslim jako zastrcku pro audio kabel :-) jako HW :-D

Komentář: PAT & MAT...

Informace o hlášce

Datum přidání: 11. 4. 2007
Kategorie: Hlášky
Autor: Anonym (27228 hlášek)
Hlasování: Harys, wegas, love--sucks, Kacos, Danik02, Lemra, brickinthewall 10 pro a IniTW8X, mmenie, cubik, Slay, incucu, ArMinO, Lugi, Altair, w3m, koso, vafliik, Nevermore, Sed, kbtmichal, Maty991, Hammer, Radmen
17 proti
V oblíbených: Žádný uživatel
Oblíbenost: 21,53 %
Stav: Má záporné skóre

Diskuze

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.