Detail hlášky #46948

<David Kuděla> hmmm
<David Kuděla> achievment unlocked
<Steve> ale muj real life status mi rika ze mam teprv asi 360/1980574 hotovych
<Steve> ani smoked cigareta jeste neni completed :D
<Steve> ale tak to jeste asi necham
<David Kuděla> njn ale bacha az ten achiev zrusi tak ti co to maji to budou mit ve feat of strenght a tobe to bude lito
<Steve> a pry jeste nikdo na svete nema game completed
<Steve> nebo jeste seen a unicorn je celkem vzacne
<David Kuděla> tjn
<David Kuděla> ale takove veci se kompletuji kdyz mas nejaky halucinogenni buff...

Komentář: wowko xD

Informace o hlášce

Datum přidání: 4. 6. 2010
Kategorie: Hlášky
Autor: Walach (1 hláška)
Hlasování: Walach, ScH0ll_kIll3r 2 pro a Schmeeczko, kesodni, cze2k, Moskva, Eriq, drake, q, unchained, Kogaku, Beezer, Foo_Fighter, kixel, insaina, Inf1n1tyy, Ripper, mrScratch, jsemvpraci, furak, claudie1, Boomer, Nekromancer, LazyGriffin, Harys, Sochi, Maddog, robdrak, Slay, Lynn, demarchelier, wraX, redog, nitram1234, Adelay, Hammer, PikoPirat, akbelx, Murk, tepich, Good, chachan, krutoslav, Batux, Renee, WaRi, corwin_x, burundunguru, Beluga, 3Run, pitufo, aiwi, DeathsDream, Zilin, Wlk, schoobi, ubozak, Ondra_99, Sha-a-kaa, snake2323, Awenor, Al-ik, Paulio, mullDie, Eduard, Highlander, DarkAngel, Sh4d0W, Lur_Raven, lORD_Jajator, s4ndwitch, ALiEN, Ptolemaios, kham, DZerZy, Zidane, Frisbeeman, lerra, Alf, Piskot, Jozxyqk, rain, Thab, Vitas, ruslandsm, love--sucks, Ondruch, soustruh, kecal_op, Sotna[A], MartinezZ, Danny991, bfu_sk, duchypuchy, twr42, Lucius007, Frawd, Markuus, prisera, Fenris, celerek, Wyfre, Kapino, w3m, Rimmoncze, Wery, Nevermore, Maty991, kbtmichal, tristaver, Matesss, sebastian_hardie, Zelvi
111 proti
V oblíbených: Žádný uživatel
Oblíbenost: 0,49 %
Stav: Má záporné skóre

Diskuze

00:33
Schmeeczko: nezajímá xD
Schmeeczko
nezajímá xD
Tepichovo písmo bývalo tučné a Zidane tu býval. Opravdu!
00:34
kesodni: Re: nezajímá xD
silhouette
není srozumitelné pro člověka který wow v životě nehrál (ano, nedivte se, nikdy jsem se k tomu nedostal), tzn není to pro mě vtipné, dávám mínus
Něco mi v této diskuzi uniká?
06:19
WaDa: Re: nezajímá xD
WaDa
Proč? Ve škole si denně hrajem na "achievment unlocked" a to polovina z nás wow nehrála...
Trollí Vysočina
10:12
Hejhula: Re: nezajímá xD
Hejhula
Třída dementů xD
Nejčastěji se ozývá výrazným „uhuí“ nebo „kliuú“, samec se při toku ozývá silným „guuk” a víc se sem kua nevejde ...
11:25
czesnek: Re: nezajímá xD
czesnek
Tak tak xD
Majchošnib hohou
15:56
donny: nikdy jsem wow nehrál, ani jsem
donny
nikdy jsem wow nehrál, ani jsem tu hru nikdy neviděl, přesto citaci rozumím. Jediné, co mi tam vůbec nedává smysl, je to "xD" na konci komentáře.
Viz není zkratka, je to rozkazovací způsob slovesa vidět. Holt = inu, hold = poklona.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7066 dny

Hláška #3873

<Trancelius> nikdy neotvírejte k


Uživatelé online

Somin

Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2027 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2332 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2683 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2888 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3103 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 10 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 12 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 33 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 39 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 83 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.