Detail hlášky #44908

<a> kua mne uz to nebavi,furt se snazit lovit nejaky holky :D
<b> a kolik jsi jich lovil? :D
<a> no zadnou :D
<b> no tak! :D
<a> no dyt rikam ze mne to uz nebavi :D

Komentář: lovec se pozna :D

Informace o hlášce

Datum přidání: 24. 4. 2010
Kategorie: Hlášky
Autor: zitnyp (2 hlášky)
Hlasování: zitnyp, mik2, lilo, zelvak, OmeGa, NtCat, Daeron, Lothaire, shaggy, Kriz22, akbelx 11 pro a Alf, Sha-a-kaa, Ondruch, wotas, lORD_Jajator, Lur_Raven, Kapino, Herda, tepich, woski, mifi, love--sucks, Novyrok, Boomer, zgrossl, Maranov, necro, JiMi89, Sochi, mickelangello, snake2323, Highlander, robdrak, ouvon, Goues, Amaranth, eMPiko, aiwi, Eriq, Jozxyqk, sea, Gery, Juggernaut, Sobosss, Ausik, czHONAN, Danny991, abouttabs, redog, Inf1n1tyy, MistrBuBak, chachan, cze2k, wary, masozravapalma, WaRi, WhiteDragon, Nausike, DanDan, Thab, Harys, Lyachtu, kbtmichal, Paul_SK, Tenwera, pitufo, Sotna[A], ubozak, B-ree-m, Sousuke_, muzo, Martasdx, voda, martinzukal, Frisbeeman, Ondra_99, katan, blueW200, Nuwis, CZ_StRider, AMD, PetLahev, Ramal, El_Presidente, Beezer, mraziCZech, broukk, Markuus, Moskva, Edu, Hammer, Bubu, nations113, paapi, Liger, Renee, Jake, Foo_Fighter, convex_hull, bitter_lollipop, jirka7777, hAssassin, sukuban, MartinezZ, incucu, DZerZy, mishal, pute, twr42, Fenris, Tomcz, wegas, Piskot, scoiattolo, Keeehi, akroma, kecal_op, Darmy, Gyrxiur, Schmeeczko, arxarios, UnLiMiTeD, Slay, Sed, Backup, celerek, Lynn, Orefug, v4S1L, GreenDwarf, mixhail, M4rtin, simply_v, Snowy, Wery, Maty991
126 proti
V oblíbených: Žádný uživatel
Oblíbenost: 4,54 %
Stav: Má záporné skóre

Diskuze

17:51
Jozxyqk: Blbec taky
Jozxyqk
The Committee for the Liberation and Integration of Terrifying Organisms and their Rehabilitation Into Society
17:51
Eriq: :D = EOL
Eriq
Já normálně když se s někým bavím po icq, tak už mi samotnému přijde divný použít popáté stejného smajla na konci. ;-) No každopádně ":D" je pro mě smích vyšší třídy, než abych ho používal společně s enterem. :-P Pak když se chcete opravdu zasmát, tak jste nuceni použít tak debilní patvary, jako třeba "loooool" nebo ":D:D:D".
folklóry: vzrušuju tě, deš na lamera, komentář:xD/ICQ/FB, pica vs pizza, neuvěříš co se mi stalo, to jsem se zase zkalil...
23:37
Liger: Re: :D = EOL
Liger
asi mají oba nějaký plugin, který to při stisku enteru přidá toho smajlíka automaticky :D
Liger := Lama + Tiger; Informace pro alergiky: Příspěvek může obsahovat stopy ironie, sarkasmu a jiných forem humoru.
18:48
user1234n: Re: :D = EOL
user1234n
co vlastně znamená to loooool? že by Laughing of of of of of Loud?
"S tím, kdo říká blbosti, nemáme vůbec diskutovat, nýbrž mu dát rovnou holí přes hubu."
18:50
Liger: Re: :D = EOL
Liger
Jo, to znamená, že se tak směje až z toho k-ko-ko-kok-koktá...
Liger := Lama + Tiger; Informace pro alergiky: Příspěvek může obsahovat stopy ironie, sarkasmu a jiných forem humoru.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2029 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2334 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.