Detail hlášky #44350

<a> Oni jsou Velikonoce bo co?
<b> Ajo, jak jsi na to přišel?
<a> Novej vzhled na Lamerovi :D

Informace o hlášce

Datum přidání: 31. 3. 2010
Kategorie: Hlášky
Autor: unnamedmaker (1 hláška)
Hlasování: Lyk4ntr0p, bosorka, incucu, ramfis, H-P, NtCat, zuxik 7 pro a jsemvpraci, Tutanken, Herda, Danny_T, Leszek, Ondra_99, woski, Sochi, Lucky, tepich, stenli, CZ_StRider, z0nt0r, claudie1, SkyHaven, Drache, mixhail, cze2k, Alf, Xindar, bitter_lollipop, Al-ik, jewmi, Gery, Vincent, ubozak, lORD_Jajator, pitufo, Sotna[A], mmenie, Lyachtu, Dan, mullDie, El_Presidente, chachan, Kate28, muzo, Doktor, Hammer, erazmus, pute, celerek, Ondruch, Draky, robdrak, PetLahev, HollyFury, Goues, kecal_op, Zidane, akroma, Radek9, Ripper, Atlantis, Sed, gillan, burundunguru, sea, Jarmil, kbtmichal, wotas, aalfred, donny, krutoslav, manchman, Liger, Highlander, Phoenix_CZ, 3niti, Nekromancer, Severina, drake, Ausik, MistrBuBak, Harys, Fenris, Cubis, Danny991, MAGEman, Novyrok, MartinezZ, jinxy, Bubu, PikoPirat, JCube, Boomer, Schmeeczko, Darmy, bebecha, lilo, DZerZy, shitcool, esquisse, doupi, Edu, Soulburn, Slay, melounovycukr, soustruh, Markuus, eMPiko, Krater, DanDan, Thab, jnr, Lur_Raven, M4rtin, Kapino, Jaiferiss, matasek, DarkAngel, AMD, Sha-a-kaa, Frisbeeman, lerra, kakino1991, Acorp, Kaissy, GreenDwarf, wary, love--sucks, Maranov, Aladin, Naatchelniik, scoiattolo, jayjayman2, fatman, Martasdx, Wlk, janko52, Lecco, Sousuke_, trepka, Kath-Lin, Inf1n1tyy, s1mp1, WaRi, twr42, MoiJe, Tirael, Dorflow, Wery, Maty991
143 proti
V oblíbených: Žádný uživatel
Oblíbenost: 2,28 %
Stav: Má záporné skóre

Diskuze

08:44
X:
silhouette
Nené.. Lamera odkoupil hastrman...
09:48
X:
silhouette
Nené.. Lamera odkoupil hastrman...
09:50
X: Teď nevím
silhouette
Jestli je to tím novým vzhledem, nebo celkově Lamerem, ale dějou se tu divný věci.. co se týče příspěvků atd... si připadám jak na nějakým testovacím blogu nějakýho amatéra.
13:39
darkknight: Re: Teď nevím
darkknight
wtf? nejak nechapu, v profilu si nastav vzhled jaky chces :)

unnamedmaker: myslis ten cerny vzhled? ano, vazne pripomina velikonoce
Powered by Oldschool
18:07
Eriq: Re: Teď nevím
Eriq
Lol, tak to mi vůbec nedošlo, že naděluju "pesimistický" skin na období Velikonoc. :-D Asi jsem měl počkat na zimu. :-P
folklóry: vzrušuju tě, deš na lamera, komentář:xD/ICQ/FB, pica vs pizza, neuvěříš co se mi stalo, to jsem se zase zkalil...
22:25
X: Re: Teď nevím
silhouette
Jde o cookies.. asi.. nejsem odborník, ale je tu nějaká chyba.
23:39
Humr: Re: Teď nevím
silhouette
Já jsem odborník - je to rozbitý :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7633 dny

Hláška #734

<vinki^holic> aby se ti ten nota


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2028 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2333 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2684 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2889 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3104 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ESESEL
před 11 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 13 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 34 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 40 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?

nakopnuta_sova
před 84 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.