Detail hlášky #43918

<a> Taky budu mít umělé koleno :D
<b> já chci taky nové koleno :D
<c> ja chci nový ksicht
<d> já chci novou prdel :D
<e> já chci vetšího ptáka :D

Komentář: <a> je po operaci kolene.

Informace o hlášce

Datum přidání: 14. 3. 2010
Kategorie: Hlášky
Autor: Ausik (32 hlášek)
Hlasování: Lamer666, Sed, ScH0ll_kIll3r, Naatchelniik, Drmol, mtmccox, Harys, anglofil 14 pro a Frigi, zax52, simpe-cz, Vincent, muzo, srobka, lORD_Jajator, Dan, z0nt0r, Aendil, Lyachtu, tepich, Sousuke_, Johny007, mmenie, PSK, Zidane, bitter_lollipop, Ondruch, GrEEEne, kecal_op, bebecha, Majko, Foo_Fighter, CrazzYdiot, lerra, mickell, Leszek, nesro, WaRi, Jozxyqk, Sweetus, Slay, soustruh, Norfid, MoiJe, JCube, MAGEman, drake, jerzi, Nausike, Freedom-soldier, daemon, Schmeeczko, e-litt, BerendeBracy, melounovycukr, DanDan, jm, armstrong, Gildor, UnLiMiTeD, AMD, Sochi, aalfred, unchained, chachan, Wlk, robdrak, Ripper, Lecco, Laire, redog, alaqella, eMPiko, wegas, 3niti, Novyrok, Eriq, wary, twr42, Renee, Orefug, stenli, AdIg4l, CZ_StRider, ScOrPiOn9, wenom, miloso, Aki-chan, hellequine, doupi, Strop, MistrBuBak, Danny991, SkyHaven, Ondra_99, Herda, Cubis, Nuwis, BoboKesh, blueW200, dikobraz, freaky_tomato, kham, w3m, simpanz21, yannush, Svorrok, PIL, simply_v, Wery, PanPaniscus, Rimmer, sevenjetc, Smetak, Datel, bounick, Mjuzikolog, Kogaku, Rukof, Pajusa, Jitka12345, TheTiger, fatman, Marcus7, q, Queller, Clarky, odiiin, tengi, SkweerookL, YDraigGoch, queeny31, kbtmichal, Maty991
215 proti
V oblíbených: Žádný uživatel
Oblíbenost: 3,68 %
Stav: Má záporné skóre

Diskuze

13:48
Dan: -
Dan
Ausíku, já se občas zasměju, ale spíš tobě, než tvým citacím. A protože nechci být ten hnusák, co se směje hlouposti ostatních (je to nepěkné), přestaň, prosím postovat citace.
17:27
DanDan: Já chtěl hodnotit komentáře (dne...
DanDan
Já chtěl hodnotit komentáře (dnes příspěvky) na lamerovi, a splnilo se mi to. Nic mi nechybí...
Ten s kapsou... Je zpět!
18:47
unchained
Ja chci abys prestal pridavat citace... To je realnejsi prani, nez vetsi ptak, ne? :o)
Screw boys. I am in love with Sheldon Cooper... ;o)
19:27
Rimu-chan
Ach! ...Jak úžasný komentář. Myslím, že bez něj, by byla citace (nyní teda 'hláška') naprosto nepochopitelná...Děkuji Ti. Už jsem se před dočetením posledního řádku obávala, že mnou nadosmrti zůstane nepochopena.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.