Detail hlášky #43066

<a> Prší a prší
<b> njn, někde už jsou i záplavy
<a> tak to doufám že u nás bude max. půl metru vody doma;)
<b> prosim tě proč?
<a> aby mi to nezatopilo disky u PC

Informace o hlášce

Datum přidání: 10. 2. 2010
Kategorie: Hlášky
Autor: bararich8 (12 hlášek)
Hlasování: Petr640 21 pro a Zuza-chan, Wery, queeny31, lentiilka, HateMePls, alaqella, Sha-a-kaa, kbtmichal, Maty991, Coolak, freaky_tomato, Altair, krutoslav, xkox, cylindr, Zelvi
178 proti
V oblíbených: Žádný uživatel
Oblíbenost: 7,01 %
Stav: Má záporné skóre

Diskuze

17:10
Xindar: Voda je sviňa
Xindar
No ono i půl metru vody v uzavřeném prostoru dokáže napáchat hodně škody. Když byly naposledy ve Zlíně povodně (protrhl se rybník) tak si voda trochu pohrála v dědově garáži a jediné věci, které přežily, byly ty, co byly přichycené na stěně skoro až u stropu...

PS omlouvám se za případné chyby. Ta poslední věta mi dala vcelku zabrat 8oP
"We have to give everything, even if that means our lives.  We will stop at nothing! We will fight... for the lost!"
17:27
Mat3s_: Re: Voda je sviňa
silhouette
Kdy byly ve Zlíně povodně? :D buď mi to vypadlo, nebo jsem ještě nebyl na světě...
Error 101: Signature not found.
23:43
Xindar: Re: Voda je sviňa
Xindar
Tak ve Zlíně byly povodně asi tři roky zpět - jen lokální. Protrhl se jeden ze Zbožáků. (Kousek za Prštným). Předtím v roce 1997, když byly pod vodou Otrokovice tak i Zlín byl pod vodou. (Né tak moc jako Otroky, ale byl)
"We have to give everything, even if that means our lives.  We will stop at nothing! We will fight... for the lost!"
18:31
tocra: Re: Voda je sviňa
tocra
Ve Zline je nejakej rybnik? :D
Jsem depresivní, koušu si nehty, přivolávám UFO a používám počítač Linuk.
18:45
Mat3s_: Re: Voda je sviňa
silhouette
třeba až do města protekla přehrada z Fryštáku :))
Error 101: Signature not found.
23:44
Xindar: Re: Voda je sviňa
Xindar
Ve Zlíně jsou rybníky. Zboženské, "Kačák" (vše za Prštným)
"We have to give everything, even if that means our lives.  We will stop at nothing! We will fight... for the lost!"
19:24
the_domingo: Re: Voda je sviňa
the_domingo
To si pleteš s Hradcem nad Svitavou :)
Bojovat za mír je jako souložit za panenství.
21:14
fatman: Re: Voda je sviňa
fatman
V Grandorfu se voda rozleje :-)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2686 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2891 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3106 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 24 hodinami

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.